Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ стала головою обласної студентської ради

Студентка ЗНУ стала головою обласної студентської ради

05.11.2014 11:47 Все Факультети Біологічний

Студентку біологічного факультету ЗНУ Анну Югріну обрали головою студентської ради Запорізької області. Призначення відбулося на засіданні обласної студентської ради при голові Облдержадміністрації, яке провела начальник управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова.

Окрім Анни Югріної, на посаду претендували студент Запорізького національного технічного університету Євген Касьяненко та студентка Запорізької державної інженерної академії Анастасія Кравець.
Ознайомившись із перевиборчими програмами, які презентували кандидати, члени студради області віддали більшість голосів за представницю Запорізького національного університету, яка водночас є головою студентської ради біологічного факультету ЗНУ та членом молодіжної міської ради. Цікаво, що нещодавно Анна Югріна виграла конкурс екологічних проектів, розробивши прилад для швидкого визначення якості питної води. Також вона бере активну участь у студентських іграх КВН.
Одним з найважливіших напрямків роботи новообраного керівника студентської ради області буде вирішення проблеми працевлаштування молоді. «Необхідно не тільки налагодити контакти із промисловими, медичними та іншими підприємствами міста, але й піклуватися про конкурсентоспроможність випускників вишів», - зазначила Анна Югріна. Серед засобів досягнення цієї мети дівчина назвала проведення тренінгів із розвитку особистісних якостей студентів. Окрім того, голова обласної студради запропонувала включити до її складу і представників коледжів, а не тільки студентів вишів III-IV рівнів акредитації.
Начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова зазначила, що в умовах сьогодення молодь з усією відповідальністю почала включатися та брати участь у державотворчих процесах, особливо в реалізації молодіжної політики в області.