Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету іноземної філології провели для школярів тематичний диспут

Студенти факультету іноземної філології провели для школярів тематичний диспут

06.11.2014 14:19 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

30 жовтня студенти-члени розмовного клубу французької мови «Speaking-Club» факультету іноземної філології Запорізького національного університету завітали до запорізької школи №50. Під час візиту студенти нашого університету провели для школярів тематичний диспут «Брехня в сучасному світі». Організатором заходу виступила студентка 3 курсу Тетяна Фанагей. Крім того, зі школярами поспілкувався і почесний гість ЗНУ – волонтер із Франції Жан-Люк Іслє.

Учні були у захваті від зустрічі з представниками розмовного клубу, старшокласники активно дискутували та відчували себе дуже впевнено, спілкуючись з іноземним гостем.
Студенти факультету іноземної філології планують і надалі проводити подібні візити до шкіл міста, адже в сучасному світі іноземні мови набувають все більшого значення. Варто зазначити, що до розмовного клубу «Speaking-Club» можуть приєднатися студенти усіх факультетів ЗНУ. Детальнішу інформацію про розклад занять можна отримати, відвідавши головну сторінку студентської ради факультету іноземної філології у соціальних мережах.