Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відбулася звітно-виборча конференція студентської ради

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відбулася звітно-виборча конференція студентської ради

07.11.2014 09:38 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Студентська рада Факультет соціальної педагогіки та психології

6 листопада на факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету відбулася звітна конференція діючого голови студентської ради та дебати кандидатів на пост голови студентської ради факультету. Цього року очолювати діяльність студентської ради факультету виявили бажання два студенти-другокурсники: Лідія Саргсян та Євгеній Рибаков.

На захід завітали декан факультету Ольга Пономаренко, заступник декана з виховної роботи Лариса Іванова, голова студентської ради ЗНУ Ольга Лебедєва (модератор заходу), діюча голова студентської ради факультету СПП Катерина Зайченко та студенти факультету соціальної педагогіки та психології.
Із вітальним словом до учасників заходу звернулась декан факультету Ольга Пономаренко. Вона зазначила, що вибори голови студентської ради – це досить відповідальне завдання, тому дуже важливо, щоб студенти серйозно поставились до нього і зробили правильний вибір. Ольга Вікторівна подякувала діючій голові студентської ради факультету за активну діяльність і гарно виконану роботу, а також висловила сподівання, що студенти факультету СПП будуть підтримувати нового голову та активно братимуть участь у студентському самоврядуванні.
Наступною до слова була запрошена голова студентської ради СПП Катерина Зайченко. Вона звітувалась перед учасниками конференції щодо роботи студентського самоврядування впродовж 2013-2014 навчального року, подякувала своїй команді, викладачам, старостам груп та усім небайдужим студентам за довіру і підтримку.
Актив студентської ради СПП у складі 37 осіб проголосував за затвердження звіту діючої голови студентської ради, після чого розпочалися дебати між претендентами на пост голови студентської ради 2014-2015 навчального року Євгеном Рибаковим та Лідією Саргсян.
Євген Рибаков назвав основні пункти своєї передвиборної програми та зазначив, що студентська рада факультету СПП під його керівництвом буде враховувати усі побажання, пропозиції та поради студентів щодо покращення її роботи. Він запропонував організувати сектори інформаційної, правової та психологічної допомоги студентам, а також створити гуртки за інтересами, які б дозволили студентам спілкуватись на теми, що їх цікавлять. Особливо активну роботу він планує проводити у гуртожитках ЗНУ, оскільки сам є мешканцем одного з них і знає, з якими проблемами стикаються студенти у цій сфері. Крім того, Євген Рибаков вважає, що життя мешканців гуртожитку необхідно зробити більш веселим та цікавим завдяки організації їхнього дозвілля.
Крім того, на його думку, дуже важливим завданням є покращення комунікації між студентською радою та студентами факультету СПП. Так, усі культурні заходи на факультеті повинні проводитись відповідно до запитів самих студентів. Не менш важливим є також залучення студентів до активної наукової діяльності.
Що ж стосується передвиборної програми Лідії Саргсян, то вона більш спрямована на організацію студентського дозвілля, проведення різноманітних культурно-масових заходів, які б дозволили студентам продемонструвати свої таланти та створити дружні відносини між різними спеціальностями факультету. Так, вона планує провести ряд конкурсів у форматі телевізійних шоу, конкурс «Кращий викладач року», а також встановити на факультеті дошку пошани найактивнішим студентам.
Основним своїм завдання Лідія Саргсян вважає створення дружньої атмосфери на факультеті, згуртування усіх спеціальностей та мотивування студентів до активної участі в організації студентського самоврядування.
Передвиборні програми кандидатів на пост голови студентської ради факультету СПП викликати багато запитань та побажань з боку голови Студентської ради ЗНУ Ольги Лебедєвої та студентів факультету. Так, на запитання, за якими головними принципами кандидати будуть формувати свою команду, Євген Рибаков зазначив, що це повинні бути активні студенти, які бажають працювати. Лідія Саргсян також додала, що студентська рада повинна складатися зі студентів не лише активних, але й відповідальних.
Наприкінці заходу Ольга Лебедєва зазначила, що дебати кандидатів на пост голови студентської ради факультету СПП відбулися у досить дружній атмосфері, однак, зважаючи на передвиборні програми кандидатів, можна зробити висновок, що вони ще не мають досвіду з різних питань, які повинна та має можливість вирішувати студентська рада. Голова Студради ЗНУ наголосила на тому, що кандидати повинні краще ознайомитися з правами та обов’язками органів студентського самоврядування, його структурою та особливостями роботи.
Також Ольга Лебедєва звернулась до студентів факультету СПП, які повинні зробити виважене рішення і обрати гідного кандидата, адже студентська рада – це орган студентського самоврядування, який забезпечує захист прав та інтересів студентів та їх участь в управлінні вищим навчальним закладом.
Декан факультету Ольга Пономаренко побажала кандидатам успіху на виборах, а студентів закликала підтримати нового голову студентської ради та брати активну участь у студентському самоврядуванні, науковому та культурному житті факультету.
Вибори нового голови студентської ради факультету СПП відбудуться вже 12 листопада шляхом таємного голосування. Голос кожного студента факультету буде врахований і може стати вирішальним.
До речі, якщо раніше голів студентських рад факультетів обирали шляхом відкритого голосування, то цього року усі вибори будуть проходити таємно згідно із нововведеним Законом України «Про вищу освіту», який набув чинності 6 вересня.

Олена Ярошенко

Схожі новини