Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася благодійна акція на підтримку учасників АТО «Тримаймося разом»

У ЗНУ відбулася благодійна акція на підтримку учасників АТО «Тримаймося разом»

07.11.2014 13:21 Все Факультети Іноземної філології Благодійна акція АТО факультет іноземної філології біологічний факультет факультет соціології та управління

Сьогодні в Запорізькому національному університеті відбулася благодійна акція зі збору коштів на підтримку учасників АТО «Тримаймося разом», організована студентськими радами факультетів іноземної філології, соціології та управління і біологічного за підтримки деканатів та Центру культури ЗНУ.

На площі перед 2 навчальним корпусом ЗНУ були організовані станції зі збору теплих речей та продуктів для учасників АТО, «Миттєве фото», продаж прикрас ручної роботи, малюнків студентів та інших лотів благодійного аукціону. У заході взяли участь студенти, викладачі та гості університету. Під час благодійної акції відбувся невеличкий концерт за участю ведучих – студентів факультету іноземної філології Анастасії Брус і Дмитра Пенькова, танцівниць Наталії Рєзчікової та Олени Булатової, співачки Аліси Кривошеєвої та виконавиці вірша Аліни Ващенко.
Підтримати студентів і взяти участь у благодійній акції до ЗНУ завітав начальник Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Зубченко. Звертаючись до молоді, він наголосив на актуальності та необхідності проведення таких акцій на підтримку військових, які ціною власних життів захищають Україну.
Приєдналися до участі в заході також іноземні гості нашого ВНЗ – Мар’я Інніс і Жан Люк Ісслє. Мар’я Інніс минулого року відвідала ЗНУ як волонтер Корпусу миру (США). Цього разу вона повернулася до України за власним бажанням. «Я закохана в Україну, в Запоріжжя, і цілком підтримую ваш демократичний вибір», - зазначила гостя. Зараз вона бере участь у засіданнях лінгвістичного англомовного клубу – Speaking Club – на факультеті іноземної філології ЗНУ, проводить волонтерську роботу в запорізьких школах і вивчає російську мову. Мар’я Інніс під час акції придбала на згадку про Україну сережки кольорів українського прапора.
Жан Люк Ісслє – француз, який четвертий рік поспіль відвідує Запоріжжя і проводить волонтерську роботу на факультеті іноземної філології, також поділяє сподівання українців. Він вражений відкритістю та гостинністю нашого народу і впевнений у прекрасному майбутньому України.
У рамках акції «Тримайся разом» відбувся благодійний аукціон, під час якого учасники акції змагалися за право придбати малюнки студентів ФІФ, футболку із зображенням герба України, дисконти на відвідування кафе та крамниць, а також сертифікати на фотосесії від професійних фотографів – студентів факультету іноземної філології Анастасії Петренко і Сергія Личкатого. Акцію активно матеріально підтримали і викладачі ФІФ, зокрема, декан Галина Морошкіна придбала дисконт на відвідання кафе, завідувач кафедри романської філології і перекладу Ірина Шаргай – сертифікат на фотосесію, а завідувач кафедри німецької філології і перекладу Сергій Вапіров передав кошти волонтерам.
Одна з активісток благодійного руху на факультеті іноземної філології Юлія Порада розповіла про те, що збір коштів на підтримку воїнів-учасників АТО триває вже давно, однак, організувавши подібний широкомасштабний захід у ЗНУ, волонтери сподіваються на більшу результативність. Усі кошти, отримані від акції, – а це майже дві тисячі гривень - будуть використані для придбання продуктів і теплого одягу для українських солдатів, які сьогодні захищають Схід України.

Олена Хлистун

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини