Вчора, 9 листопада, у гімнастичній залі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ відбулися змагання на Кубок України з українського рукопашу «Спас», присвячені пам’яті Нестора Махна, які проходять уже 19 рік поспіль. Цього разу в змаганнях взяли участь хлопці з чотирьох областей України.
Основним організатором змагань традиційно виступила Всеукраїнська федерація «Спас» за підтримки керівництва ЗНУ і Запорізького Війська низового «Запорізька Січ». Участь у популярному національному турнірі взяли 125 спортсменів і понад 20 спортивних команд із Запорізької, Дніпропетровської, Вінницької та Рівненської областей. До складу суддівської
колегії увійшли близько 20 суддів, очолив її головний суддя змагань – чемпіон України з рукопашного бою «Спас» Володимир Беленков.
Змагання з рукопашу «Спас» та козацькі бої проходили в різних вікових та вагових категоріях. Усі переможці отримали медалі та грамоти від Всеукраїнської федерації «Спас». А головний приз – Кубок переможця – дістався команді Запорізької дитячо-юнацької спортивної школи «Спас». ІІ місце у командному заліку посіла збірна м.Дніпропетровська, а ІІІ – запорізька команда з ушу-саньда.
Олена Хлистун

