Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету соціології та управління відвідали регіональний турнір з дебатів для школярів

Студенти факультету соціології та управління відвідали регіональний турнір з дебатів для школярів

11.11.2014 10:17 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління дебати

Представники Дебатного клубу факультету соціології та управління взяли участь у дебатному регіональному турнірі для школярів, який відбувся 8 листопада у м. Дніпропетровськ у рамках проекту «Навчання демократії через дебати». На турнірі наші студенти виступили в ролі суддів.

Турнір проходив згідно стандартів міжнародної асоціації дебатів IDEA (idebate.org) за форматом Карла Поппера та Всесвітнім форматом шкільних дебатів.
Серед студентів ЗНУ, які оцінювали виступи своїх молодших колег, були Дар`я Скотницька, Влад Надтока та Юлія Юргіна. За їхніми словами, це суддівство було чудовою можливістю побачити дебати з іншого ракурсу, зрозуміти власні помилки. Важливою є також і можливість здобути новий досвід як для суддівства, так і для тренерства, за що дебатери вдячні ГО "Нове бачення", яка попередньо проводила тренінги для розвитку суддівських навичок в Одесі та Дніпропетровську.
Дебатери чекають нових проектів від "Нового бачення" та готуються до Регіонального дебатного турніру у Запоріжжі, який відбудеться на початку грудня.

Юлія Юргіна

Схожі новини