Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти історичного факультету зустрілися з представниками вірменської діаспори Запоріжжя

Студенти історичного факультету зустрілися з представниками вірменської діаспори Запоріжжя

11.11.2014 11:32 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет

На історичний факультет завітав голова Комітету з питань історико-культурної спадщини Союзу вірмен України, який прочитав студентам лекцію про історичні зв’язки між цими країнами, а також розповів про видатних вірмен України.

Голова Комітету з питань історико-культурної спадщини Союзу вірмен України Давид Давтян прочитав просвітницьку лекцію «Вірмени України: тисячоліття історичних зв’язків». За допомогою численних карт, зображень, рукописів та інших пам’яток він розкрив тривалий шлях розвитку вірменського народу, особливості його мови, віри та культури. Особлива увага була приділена утворенню вірменських колоній на території України. Виявляється, саме вони відігравали дуже важливу роль у міжнародній торгівлі XIV-XIX століть, виступаючи економічним ланцюжком між Сходом та Заходом. Окреме місце у лекції відвели постатям виданих вірмен України: братам Айвазовським, Садку Барончу, Теодору Торосевичу, Каролю Мікулі тощо.
Гості також передали до Наукової бібліотеки університету ряд наукових видань та запросили до спільного вивчення історії вірмен України. На думку учасників зустрічі, лекція була дуже цікавою та корисною.

За інформацією історичного факультету

Схожі новини