Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся тиждень економічних дисциплін та менеджменту

11.11.2014 13:50 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ

Протягом минулого тижня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету в рамках популяризації навчальних дисциплін проводився тиждень економічних дисциплін та менеджменту. Викладачі коледжу Людмила Чичун, Юрій Богдан та Ірина Мордвінова організували низку тематичних заходів для студентів, у яких вони продемонстрували свій високий рівень знань з економіки і менеджменту.

Тиждень популяризації економічних дисциплін та менеджменту розпочався олімпіадою з використання інноваційних технологій в бухгалтерському обліку. Для виконання завдань студентами гр. К35б/о-12 були застосовані всі знання, навички і досвід, отримані на заняттях з бухгалтерського обліку і навчальної практики. Переможцями цієї олімпіади стали: Аліна Купріна (1місце), Тетяна Остроконь (2 місце), Глєб Красан та Ірина Козак (3 місце).
5 листопада в комп’ютерному класі коледжу відбулось засідання круглого столу на тему «Актуальні проблеми економіки України». В обговоренні питань регулювання валютного ринку України, шляхів оптимізації податкової системи України, особливостей та факторів стабілізації економічної кризи в Україні, інфляційних процесів взяли участь студенти різних спеціальностей.
6 листопада студенти 2-3 курсів коледжу взяли участь у брейн-рингу. За результатами змагання перемогу здобула команда студентів 2 курсу спеціальності «Правознавство» – «Феміда».
Крім того, 7 листопада, студенти випускних груп коледжу завітали на зустріч із директором коледжу Оленою Грибановою та її заступником з навчально-методичної роботи Оленою Артеменко. Під час зустрічі були розглянуті питання навчального процесу коледжу, концепція розвитку освіти на 2015-2025 роки.
10 листопада в рамках запланованих заходів популяризації економічних дисциплін та менеджменту було проведено розширене засідання клубу веселих винахідливих студентів ЕПК. У заході взяли участь студенти спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Організація виробництва», «Фінанси і кредит». Перемогу у конкурсі здобула команда «Менеджмент и дерзость».
Під час урочистого нагородження переможців змагань, яке також відбулося 10 листопада, директор коледжу Олена Грибанова звернулась зі словами подяки до студентів, що взяли активну участь у тижні економічних дисциплін та менеджменту, а також вручила грамоти і пам’ятні подарунки переможцям. Крім того, Олена Євгенівна подякувала викладачам коледжу за якісну організацію та проведення тематичних заходів.

Економіко-правничий коледж ЗНУ