Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ обрали нового голову студради

На економічному факультеті ЗНУ обрали нового голову студради

12.11.2014 11:37 Економічний факультет студентська рада

11 листопада на економічному факультеті ЗНУ відбулася звітно-виборча конференція студентської ради факультету, під час якої відбулися вибори її нового керівника. Головою студентської ради факультету стала студентка Оксана Вітковська.

Конференцію відкрила декан економічного факультету Алла Череп, яка привітала студентів із цією важливою у студентському житті подією і подякувала всім студентам економічного факультету за їх велику і плідну благодійну, волонтерську, культурно-масову, громадську і наукову роботу на рівні факультету, університету, міста та країни загалом. Також вона зазначила, що студентська рада економічного факультету завжди бере активну участь в усіх заходах факультету і є важливою ланкою та партнером навчального процесу. «До цього часу всі попередні голови студентського самоврядування консолідували студентську молодь факультету, тому я маю надію, що ця традиція буде зберігатись і надалі»,- переконана Алла Василівна. Декан економічного факультету від імені всього професорсько-викладацького складу факультету побажала студентам мудрості при виборі нового студентського голови факультету. Ця людина, на думку Алли Василівни, повинна вирішувати всі студентські проблеми і вести факультет тільки вперед.
Модератором звітно-виборчої конференції виступила голова студентської ради університету Ольга Лебедєва, яка побажала студентам зробити правильний вибір.
Обравши секретаря та затвердивши лічильну комісію, присутні прослухали емоційний звіт голови студради факультету Алли Лейбович, яка розповіла про здобутки своєї команди за час її перебування на посаді. Протягом 2013-2014 навчального року було проведено велику кількість культурно-масових заходів, спортивних змагань, благодійних акцій, квестів та флешмобів, які організували активісти різних секторів студентського самоврядування.
Після цього студенти прослухали виступи кандидатів на посаду голови студентської ради економічного факультету – Оксани Вітковської та Сергія Згуровського, а також дізналися про різні нововведення та проекти, які вони планують реалізувати, ставши керівниками факультетського самоврядування. Так, Оксана Вітковська запропонувала студентам додати в життя факультету нові ідеї, зберігши при цьому кращі традиції факультету. Також вона нагадала студентам про вісім основних напрямків роботи студентської ради. Сергій Згуровський, у свою чергу, зазначив, що основне завдання студентської ради факультету полягає в реалізації можливостей студентів для особистого розвитку і отримання нових знань, а також – у захисті прав студентів. Присутні мали змогу поставити запитання стосовно програм кандидатів і визначитися в такий спосіб зі своїм вибором.
За результатами виборів перемогу здобула студентка економічного факультету Оксана Вітковська, за яку проголосували 50 студентів. Кандидат на посаду голови студради економічного факультету Сергій Згуровський набрав лише 20 голосів. Всього ж у звітно-виборчій конференції взяли участь 74 делегати з 87.
Декан факультету та студенти щиро привітали Оксану Вітковську із перемогою і побажали їй нових звершень та плідної роботи.

Олена Переверзєва

Схожі новини