Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ розглянули особливості професійної підготовки юристів у Великобританії

На юридичному факультеті ЗНУ розглянули особливості професійної підготовки юристів у Великобританії

12.11.2014 15:25 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

12 листопада на юридичному факультеті ЗНУ за ініціативи декана факультету, професора Тетяни Коломоєць відбулося засідання круглого столу на тему «Особливості підготовки юристів у Великобританії». У заході взяли участь гості з Великобританії - баристер (адвокат) Френсіс Вілмот, професор Ліверпульської школи права Кірон Рід - та магістри юридичного факультету ЗНУ.

Почесні гості юридичного факультету розповіли студентам про особливості отримання юридичної освіти за кордоном: підготовку до вступу у ВНЗ Великобританії, вимоги до абітурієнтів та професорсько-викладацького корпусу, а також про особливості навчання за кордоном, зокрема, можливість вибору дисциплін та викладачів. Особлива увага під час зустрічі акцентувалась на мобільності студентів в період навчання (вибір навчального закладу, процедура зміни вишу в період навчання тощо). Окрему увагу гості приділили ознайомленню з особливостями роботи юридичних клінік Великої Британії та юридичної клініки ЗНУ.
Отримана під час заходу інформація є дуже цікавою та актуальною, вона буде використана в майбутній практиці вишу для удосконалення процесу підготовки юристів.

Юридичний факультет

Схожі новини