Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті продовжує свою діяльність студентська профорієнтаційна група

На історичному факультеті продовжує свою діяльність студентська профорієнтаційна група

13.11.2014 10:36 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет профорієнтація

На історичному факультеті ЗНУ профорієнтаційна робота здійснюється за кількома напрямками, значну її частину здійснюють студенти. Цього навчального року до оновленого складу студентської профорієнтаційної групи увійшли голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених історичного факультету Світлана Люта, а також студенти-активісти старших курсів Галина Бокій, Олександр Горєлов, Марія Горелик, Анастасія Гретченко, Катерина Лиско, Вадим Супруненко, Роман Пругло тощо.

Керівництво діяльністю групи здійснює заступник декана з профорієнтаційної роботи, старший викладач кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Станіслав Черкасов. До основних завдань профорієнтаційної групи належать: ознайомлення абітурієнтів із основними напрямами підготовки та спеціальностями історичного факультету, надання повної та достовірної інформації про умови вступу та особливості цьогорічної вступної кампанії, а також налагодження співпраці з загальноосвітніми навчальними закладами для проведення профорієнтаційної роботи серед учнів та студентів.
Географія запланованої профорієнтаційної роботи досить широка і охоплює не тільки навчальні заклади нашого міста, але і декілька районів Запорізької області. Від початку навчального року представникам факультету вже вдалося відвідати понад 20 шкіл м. Запоріжжя, а також НВК «Світоч» (м. Вільнянськ).
Участь студентів у профорієнтаційних заходах надає зустрічам яскравості та невимушеності – школярі краще сприймають інформацію про студентське навчання та дозвілля, організацію археологічної та етнографічної експедицій факультету, висловлюють бажання долучитися до студентської спільноти ЗНУ. Всі охочі отримують консультації щодо підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та проходять бліц-тестування для визначення рівня знань з історії України.
Не менш важливим цього року стало намагання учасників групи поєднувати профорієнтаційні презентації з елементами патріотичного виховання. На факультеті було розроблено нові зразки рекламно-поліграфічної продукції, знято два відеофільми про спеціальності історичного факультету, які вийшли в ефір медійного проекту «Хочу все знати» на ТРК «Запоріжжя».
Учасники студентської профорієнтаційної групи беруть участь у загальноуніверситетських заходах. Зокрема під час проведення Міжрегіональної спеціалізованої виставки «Абітурієнт – 2015», студентка 4 курсу Анастасія Гретченко дала інтерв’ю ТРК «Запоріжжя», у якому розповіла про конкурентні переваги навчання на історичному факультеті ЗНУ. Підсумки діяльності студентської профорієнтаційної групи планується підбити за результатами вступної кампанії наступного року.

Історичний факультет

Схожі новини