Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочався турнір з міні-футболу пам’яті колишнього ректора В’ячеслава Толока

У ЗНУ розпочався турнір з міні-футболу пам’яті колишнього ректора В’ячеслава Толока

13.11.2014 10:54 Все Факультети Фізичного виховання Спортивний комплекс ЗНУ Гра Кубок Змагання Турнір

12 листопада в Спортивному комплексі Запорізького національного університету відбулося відкриття та перший тур традиційного Кубку з міні-футболу, присвяченого пам’яті колишнього ректора ЗНУ (1984-2003 рр.), професора, доктора фізико-математичних наук, голови Запорізького регіонального відділення Академії наук вищої школи України, Заслуженого діяча науки і техніки України В’ячеслава Толока.

Ведучим заходу виступив студент математичного факультету Микола Копиловський. Головний суддя турніру – арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Аристенко.
На урочисте відкриття змагання завітали начальник Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Андрій Муштай, перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, декан факультету фізичного виховання ЗНУ Микола Маліков, ректор ЗНТУ Сергій Бєліков та інші гості.
Із вітальними словами до учасників заходу звернувся перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, побажавши спортсменам цікавої гри та яскравих перемог. Також Олександр Григорович зазначив, що турнір з міні-футболу пам’яті В’ячеслава Олександровича – це один із найкращих щорічних університетських заходів, який об’єднує студентів та гостей ЗНУ. Це змагання спрямоване на розвиток і популяризацію чудового виду спорту в Запоріжжі, пропаганду здорового способу життя серед студентів, підвищення кваліфікації футболістів і виховання корпоративного духу студентства через відвідування матчів.
У свою чергу, ректор ЗНТУ Сергій Бєліков подякував нашому університету за збереження чудової традиції проведення турніру з міні-футболу та вшанування пам’яті видатної людини, першого президента міні-футбольної команди «Надія-ЗГУ» В’ячеслава Толока.
Арбітр національної категорії, майстер спорту, головний суддя турніру Юрій Аристенко також звернувся зі словами привітань до учасників змагання та вболівальників. Він зазначив, що цьогорічний турнір з міні-футболу проходить у новому форматі – за перемогу змагаються найсильніші студентські міні-футбольні команди Запоріжжя, які вже не раз демонстрували якісну гру. Про це свідчить значна кількість перемог як на обласному, так і всеукраїнському рівнях.
Юрій Геннадійович побажав спортсменам продемонструвати високий рівень підготовки та досягти гарних результатів. Адже, дві кращі команди турніру будуть представляти місто Запоріжжя на чемпіонаті з міні-футболу серед вищих навчальних закладів України. Окрім того, арбітр зазначив, що за результатами змагання будуть відібрані найкращі гравці, які увійдуть до обласної міні-футбольної студентської ліги.
Всього у турнірі з міні-футболу братимуть участь вісім студентських команд:
Група «А» - «Надія-ЗНУ» (Запорізький національний університет); - ЗГЕК ЗДІА (Запорізький гідроенергетичний коледж Запорізької державної інженерної академії); - Збірна запорізької області ПТНЗ; - КПУ (Класичний приватний університет).
Група «Б» - ЗНТУ (Запорізький національний технічний університет); - ЕПК ЗНУ (Економіко-правничий коледж ЗНУ); - ЗДМУ (Запорізький державний медичний університет); - ЗНУ-2 (Запорізький національний університет).
У перший день змагання спортсмени продемонстрували досить високий рівень підготовки. Так, за результатами першого туру Кубку з міні-футболу турнірна таблиця виглядає наступним чином: ЗНТУ – ЗНУ-2 - 2:2, «Надія-ЗНУ» – Збірна запорізької області ПТНЗ - 9:3, ЕПК ЗНУ – ЗДМУ - 3:7, ЗГЕК ЗДІА – КПУ - 1:9.
Варто зазначити, що на гравців очікує досить напружена боротьба за перемогу, а підтримка вболівальників та глядачів, які бажають переглянути гру найкращих студентських футбольних команд, не буде зайвою. Так, 19 листопада всі бажаючі зможуть завітати на другий день змагання з міні-футболу. На футбольному полі зустрінуться: КПУ – Збірна запорізької області ПТНЗ (о 12:00), ЕПК ЗНУ – ЗНТУ (о 13:00), ЗДМУ – ЗНУ-2 (о 14:00) та ЗГЕК ЗДІА – «Надія-ЗНУ» (о 15:00).
Третій тур змагання відбудеться 26 листопада, а півфінал кубку – 3 грудня. Фінальне ж змагання, закриття турніру та нагородження переможців відбудеться 10 грудня.

Олена Ярошенко

Схожі новини