Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках Спартакіади-2015 завершилися змагання з настільного тенісу

У рамках Спартакіади-2015 завершилися змагання з настільного тенісу

14.11.2014 10:12 Все Факультети Спартакіада теніс

Місця на п’єдесталі серед юнаків розподілилася таким чином: 1 місце посів фізичний факультет, друге – економічний, третє – математичний. Серед дівчат першими були студентки факультету журналістики, другими – факультету іноземної філології, третіми – економічного.

За словами судді змагань з тенісу, старшого викладача кафедри фізичного виховання Миколи Кононенка, спортсмени як серед хлопців, так і серед дівчат йшли в турнірній таблиці майже поруч. Іноді між першою, другою та третьою позицією їх розділяла відстань в один бал. Більше того, у хлопців навіть кількість балів була рівною, тому перемогу визначали за кількістю виграних сетів. До речі, під час гри дівчат навіть затримали на півгодини, бо студентки факультету іноземної філології та економічного факультету постійно тримали гру на рівні «нічия».
Що ж до особливо відзначених тенісисток, то ними стали Дар’я Коваленко, Ольга Кущинська, Катерина Майборода та Катерина Степанова. Серед хлопців відзначили Стаса Горового, Ярослава Ковтуна, Максима Лактіонова та інших. Їм вручив грамоти заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Олександр Петренко.

Марія Канцелярист

Схожі новини