Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели семінари для вчителів шкіл

На біологічному факультеті провели семінари для вчителів шкіл

17.11.2014 09:17 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет профорієнтація

12 листопада на базі біологічного факультету Запорізького національного університету в рамках профорієнтаційної роботи відбувся третій у цьому навчальному році майстер-клас для вчителів Запорізького регіону. На захід завітали близько 30 вчителів біології та хімії з різних шкіл Запорізького регіону.

Відкрив майстер-клас проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ Олександр Гура. Він зазначив, що наш виш плідно працює зі школами Запорізької області та впроваджує новітні підходи, зокрема, електронний контент поліпшує умови навчання не тільки студентів, але й учнів шкіл, оскільки вчителі можуть його використовувати в своїй роботі.
Декан біологічного факультету Людмила Омельянчик розповіла учасникам заходу про сучасні методи дослідження в галузях біології та хімії, правила роботи з прекурсорами та правила оформлення журналу їхнього використання, ознайомила вчителів з матеріально-технічною базою факультету та інноваційними технологіями, що використовуються в навчальному процесі.
На вчителів очікував майстер-клас від кандидата біологічних наук, доцента кафедри хімії біологічного факультету Михайла Завгороднього на тему «Аналіз ЗНО-2014 року з біології та хімії».
Наступний майстер-клас провів кандидат біологічних наук, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології біологічного факультету Олександр Корж. Він виступив із темою «Екологічна освіта при викладанні природничих дисциплін».
У вчителів Запорізького регіону була можливість відвідати з екскурсією Зоологічний музей біологічного факультету, яку провів завідувач музею Олександр Коротя.

Біологічний факультет

Схожі новини