Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ обговорили особливості кримінального провадження у справах, пов’язаних з військовими злочинами

На юридичному факультеті ЗНУ обговорили особливості кримінального провадження у справах, пов’язаних з військовими злочинами

17.11.2014 10:14 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

14 листопада на юридичному факультеті Запорізького національного університету за підтримки декана Тетяни Коломоєць відбувся круглий стіл на тему «Особливості кримінального провадження у справах, пов’язаних з військовими злочинами». Організаторами круглого столу виступили юридичний факультет ЗНУ, Запорізький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Асоціація адвокатів України, МЮФ «Ярослав Гришин та партнери».

Модератори заходу – адвокат, кандидат юридичних наук, Голова Запорізького відділення Асоціації адвокатів України Маргарита Трипольська, адвокат, директор Запорізького обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Дємєнєва.
У заході взяли участь не тільки науковці юридичного факультету ЗНУ, але і практикуючі юристи, прокурори, адвокати, судді.
Під час круглого столу обговорювались кримінально-правові, кримінально-процесуальні та криміналістичні проблеми військових злочинів, зокрема, проблемні питання кваліфікації військових злочинів і аналізу елементів складів даної категорії злочинів, особливості розслідування справ, пов’язаних з військовими злочинами, особливості підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях по справам даної категорії. Не менш цікавим також був розгляд питань, пов’язаних з окремими аспектами дій захисника у кримінальному провадженні щодо військових злочинів, та стан судової практики у таких справах.
Підняті під час заходу питання є дуже цікавими та актуальними, вони будуть використані в майбутній практиці вишу для удосконалення процесу підготовки юристів.

Юридичний факультет

Схожі новини