Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету зустрілися із співробітниками Головного управління юстиції у Запорізькій області та Запорізького міського управління юстиції

19.11.2014 13:11 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

Традиційно активною є співпраця юридичного факультету із установами юстиції Запорізької області не лише у період організації та проходження практики студентами влітку, а й у продовж всього року – тематичні зустрічі, науково-практичні заходи, Дні юридичної кар’єри, майстер-класи, виїзні практичні заняття тощо.

18 листопада відбувся черговий захід – тематична зустріч. Цього разу на юридичний факультет завітали начальник відділу кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у Запорізькій області Тетяна Аніщенко, начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Головного управління юстиції Сергій Нікітенко та начальник відділу легалізації об’єднань громадян Реєстраційної служби Запорізького міського управління юстиції Наталія Кулініч.
Під час зустрічі учасники обговорили актуальні питання реєстраційного законодавства України, проблеми його застосування, пріоритетні напрямки розвитку Реєстраційної служби, а також можливості працевлаштування випускників юридичного факультету ЗНУ в установах юстиції в Запорізькій області.