Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК відвідали факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

Студенти ЕПК відвідали факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

20.11.2014 09:16 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Факультет соціальної педагогіки та психології Економіко-правничий коледж профорієнтаційна діяльність

18 листопада на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ провели зустріч студентів 1 курсу напряму підготовки «Соціальна педагогіка» та студентів 1 курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ, які навчаються за спеціальністю «Соціальна педагогіка».

Викладачі кафедри соціальної педагогіки організували цей захід для знайомства зі студентами Економіко-правничого коледжу та для того, аби в перспективі запропонувати подовжити їм навчання, після закінчення коледжу, на факультеті СПП.
Гостей під керівництвом директора Економіко-правничого коледжу Олени Грибанової привітали декан факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Пономаренко та завідувач кафедри соціальної педагогіки, професор Наталія Заверико. Для студентів коледжу провели екскурсію аудиторним фондом факультету соціальної педагогіки та психології. Учасники заходу запевнили, що їм дуже сподобався добре оснащений і комфортний навчальний корпус ЗНУ № 8, де розміщено цей факультет.
Старший викладач кафедри соціальної педагогіки Олена Лещенко для першокурсників факультету й коледжу провела презентацію, у якій йшлося про особливості цього напряму підготовки та його переваги, а також про галузь працевлаштування його випускників.
Активну взаємодію студентів Економіко-правничого коледжу й факультету СПП налагодили студенти 5 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» під керівництвом Костянтина Сухого. Під час їхнього заходу використовувалися інноваційні форми та методи співпраці: інтерактивна комунікація, рольова гра, групова робота. Студенти спробували реалізувати соціально-педагогічні вміння, наприклад, вмовити дитину почистити зуби, з'їсти кашу, або вдягти шапку; також спробували передавати інформацію про побачене так, щоб якомога менше її викривити. У грі «Волонтер» студенти в командах намагалися «пожертвувати» свої речі (серед яких були прикраси, годинники, шарфи, куртки, кофтини, шапки), які потім волонтери, за допомогою лише однієї руки, надягали на «нужденних». Такі вправи викликали емоційне піднесення настрою студентів, покращили розуміння сутності спеціальності «соціальна педагогіка» та сприяли знайомству учасників.
Завідувач педагогічного відділення, викладач Економіко-правничого коледжу Ірма Федючок так підбила підсумки цього заходу: «Сьогодні у нас склалась дуже тепла, дружня атмосфера. Такі зустрічі мають відбуватись і надалі». Також під час заходу його учасники окреслили подальші шляхи взаємодії факультету соціальної педагогіки та психології і Економіко-правничого коледжу ЗНУ.
За результатами заходу відбулось створення єдиного простору взаємодії студентів 1 курсу напряму підготовки «Соціальна педагогіка» ЗНУ і представників Економіко-правничого коледжу. Така взаємодія сприяє формуванню спадкоємності і єдиної системи цінностей, яка інтегрує соціальних педагогів-першокурсників Економіко-правничого коледжу у середовище нашого вишу.

Схожі новини