Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті обговорили проблеми захисту трудових прав

На юридичному факультеті обговорили проблеми захисту трудових прав

20.11.2014 11:09 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

19 жовтня на базі юридичного факультету відбувся круглий стіл на тему «Актуальні проблеми захисту трудових прав працівників». Організатором заходу виступила кафедра конституційного і трудового права Запорізького національного університету.

На початку засідання з вступним словом до учасників звернувся доцент кафедри конституційного та трудового права Сергій Омельянчик. Він підкреслив особливе значення трудового права для кожного громадянина, а особливо для фахівців, що готуються зі спеціальності «Правознавство», наголосив на необхідності збереження, а також розширення державних гарантій працівників при підготовці нових законодавчих актів, звернув увагу на певні проблеми з цього питання в чинній нормативно-правовій базі.
Під час проведення заходу активну дискусію викликали доповіді студентів юридичного факультету: Юлії Дяченко на тему «Вільне обрання зайнятості та заборона примусової праці в Конвенціях МОП та законодавстві України», Микити Жукова «Особливості працевлаштування іноземців та осіб без громадянства», Катерини Гриценко «Системи вирішення трудових спорів: теоретико-правовий аналіз» та Аліни Черепанової «Страйк як крайній засіб вирішення колективного трудового спору». Під час засідання також були розглянуті актуальні проблеми трудових прав окремих категорій працівників: Яна Найдьон ознайомила присутніх із правовими гарантіями праці вагітних жінок, Тетяна Саловарова визначила правовий статус інвалідів за трудовим законодавством України, а Аліна Скрипка розглянула проблеми працевлаштування та зайнятості інвалідів.
Підбиваючи підсумки засідання, доцент кафедри конституційного та трудового права Сергій Омельянчик подякував присутнім за ґрунтовну теоретичну підготовку, знання нормативно-правових актів, побажав всім учасникам завжди знати свої трудові права та відстоювати їх всіма передбаченими законодавством способами.

Юридичний факультет

Схожі новини