Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету взяли участь у конкурсі «Патріотизм у долі Запоріжжя»

Студенти економічного факультету взяли участь у конкурсі «Патріотизм у долі Запоріжжя»

24.11.2014 11:54 Все Факультети Економічний Економічний факультет патріотизм

З метою підвищення рівня обізнаності молоді щодо історії Запорізького краю, збереження історичної пам’яті різних епох та шанобливого ставлення до видатних особистостей 21 листопада в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї провели обласний літературно-дослідницький конкурс «Патріотизм у долі Запоріжжя». Організатором конкурсу виступили Департамент освіти і науки, молоді і спорту Запорізької обласної державної адміністрації, комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради та Відділ виховної роботи ЗНУ. Від нашого університету участь у ньому взяли лише студенти економічного факультету ЗНУ.

Для визначення переможців конкурсу було створено журі, до складу якого ввійшли: директор комунального закладу «Обласного центру патріотичного виховання молоді» Марина Шконда, начальник управління управління молоді. фізичної культури та спорту ЗОДА Наталья Власова, офіцер відділу по роботі з особовим складом Запорізького міського комісаріату, учасник бойових дій в АТО Дмитро Рябик, кошовий отаман Запорозького війська низового «Запорізька Січ», директор запорізької міської дитячої юнацької спортивної школи «Спас» Костянтин Рижов, директор Запорізького обласного краєзнавчого музею, доктор історичних наук Григорій Шаповалов, письменник, член національної спілки журналістів Володимир Проценко тощо.
Оцінювання робіт здійснювалося за такими критеріями: актуальність теми, її складність, проблемність, науковість, рівень дослідження, повнота розкриття теми, оригінальність ідеї; грамотність викладу та культура оформлення; насиченість матеріалу.
Організатори та журі відзначили високий рівень наданих робіт, а також небайдужість молодих авторів - дослідників до історичної спадщини Запорізького краю та його подальшої долі. Цього року на конкурс було подано понад 150 робіт.
В літературно-дослідницькому конкурсі взяли участь і студенти економічного факультету ЗНУ.
На конкурс було представлено роботи студентів економічного факультету за такими номінаціями: «Патріотизм козацької доби» (Максим Кіріченко, Ілля Хорев); «Патріотизм мирних років після Великої Перемоги 1941-1945 рр.» (Лідія Семенів); «Патріотизм періоду незалежності України» (Вікторія Мєрєнкова, Тетяна Тимченко).
У своїх роботах конкурсанти представили авторський погляд на досліджену тему та продемонстрували добірку цікавих фотографій. До фіналу вийшли та отримали дипломи ІІ ступеня студенти Тетяна Тимченко з темою «В.В. Вараксін – співець Михайлівського краю» та Ілля Хорев з темою «Незламний дух «історичного патрона Запорізької Січі» Дмитра Вишневецького».
Участь студентів у конкурсі є свідченням того, що тема патріотизму актуальна серед підростаючого покоління.

Заступник декана економічного факультету з виховної роботи
Вікторія Сьомченко,
фото фахівця Відділу виховної роботи Тетяни Бондаренко

Схожі новини