Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ відбулися дебати кандидатів на пост голови студентської ради

На біологічному факультеті ЗНУ відбулися дебати кандидатів на пост голови студентської ради

28.11.2014 10:54 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет Студентська рада ЗНУ

27 листопада на біологічному факультеті Запорізького національного університету відбулися дебати кандидатів на пост голови студентської ради факультету, очолювати яку виявили бажання троє студентів: Валерія Михайлова (1 курс), Олександра Стригунова (2 курс) та Єлизавета Верба (2 курс).

У заході взяли участь декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, заступник декана з вихованої роботи Оксана Ткачук, голова Студентської ради ЗНУ Ольга Лебедєва (модератор заходу), діюча голова студентської ради біологічного факультету Анна Югріна та студенти біологічного факультету.
На початку заходу до присутніх із вітальним словом звернулася декан Людмила Омельянчик. Вона подякувала діючій голові студентської ради факультету Анні Югріній за гарну роботу та висловила сподівання, що новообраний керівник студентського активу продовжить кращі традиції біологічного факультету. Також Людмила Олександрівна закликала студентів серйозно поставитись до виборів голови студентської ради, уважно прослухати програми кандидатів і зробити виважений вибір.
Заступник декана з виховної роботи Оксана Ткачук також наголосила, що голова студентської ради біологічного факультету повинна мати не лише лідерські якості. Це має бути відповідальна, цілеспрямована та вимоглива людина, яка зможе правильно організувати діяльність студентської ради та, в той же час, створити усі необхідні умови не лише для творчого зростання студентів, але й покращення їхньої успішності в навчанні, активізації їхньої наукової роботи та участі у різноманітних заходах, пов’язаних зі спеціальністю, яку вони вивчають в університеті.
У свою чергу, голова студентської ради факультету Анна Югріна подякувала усім небайдужим студентам, які знайшли час і завітали на дебати. Вона закликала учасників заходу ставити якомога більше запитань кандидатам, адже один із них стане лідером студентського активу факультету і представлятиме їхні інтереси на університетському рівні.
Дебати між претендентами на пост голови студентської ради біологічного факультету розпочалися із презентації передвиборчої програми Валерії Михайлової. Своїм головним завданням вона вважає створення ідеального балансу між навчанням та студентським життям факультету. Вона зазначила, що студентська рада під її керівництвом завжди буде враховувати пропозиції та побажання студентів факультету. Кожен зможе взяти участь у роботі студентської ради. Також вона запропонувала проводити кіноперегляди, під час яких будуть закріплюватись дружні відносини між студентами.
Єлизавета Верба у своїй передвиборчій програмі також поставила за мету зробити студентську раду факультету відкритою та доступною для всіх студентів. За словами Єлизавети, орган студентського самоврядування буде активно працювати не лише на університетському рівні, але й на місцевому. Одним із завдань дівчина назвала забезпечення реалізації усіх амбіцій та розкриття потенціалу студентів факультету. Вона планує створити команду КВК та нову футбольну команду біологічного факультету, а також встановити на факультеті дошку пошани найактивнішим студентам. Досить цікавою є її ідея створення окремого підрозділу у складі студентської ради – медіа-сектору, котрий займався б зйомкою усіх заходів факультету та проводив майстер-класи з операторської майстерності, відео-монтажу, фотозйомки, написання сценаріїв та журналістських матеріалів.
У свою чергу, кандидат на посаду голови студентської ради факультету Олександра Стригунова ставить за мету покращити форми та методи студентської діяльності факультету, а також вирішення проблем, з якими стикаються студенти. Вона планує створити групу підтримки, окремі спортивні та творчі гуртки за інтересами. Також студентка зазначила, що необхідно продовжувати кращі традиції факультету, тому досить важливою є реалізація вже існуючих проектів студентської ради факультету та створення, звісно ж, нових.
Варто зазначити, що передвиборні програми кандидатів на пост голови студентської ради біологічного факультету дуже схожі, як і склад їхніх команд. Тож, студентам буде нелегко обрати нового лідера.
Наприкінці заходу його учасники отримали можливість поставити кандидатам запитання, які їх хвилювали. Так, на запитання від голови студентської ради ЗНУ Ольги Лебедєвої, як вони планують покращити якість навчання студентів, Олександра Стригунова запропонувала проводити анкетування, щоб дізнатись про основні проблеми. Валерія Михайлова наголосила на тому, що досить доречним було б розмістити усі методичні матеріали, лекції та завдання з профільних предметів на сайті факультету, що дозволило б покращити успішність студентів. У свою чергу, Єлизавета Верба зазначила, що для вирішення цього питання необхідно провести зустріч із самими студентами та врахувати їхні ідеї.
Вибори голови студентської ради біологічного факультету відбудуться вже 4 грудня, тож у студентів залишилось вже не так багато часу, щоб зробити свій вибір. Ольга Лебедєва закликала представників біологічного факультету відповідально поставитись до свого вибору, адже голос кожного може стати вирішальним.

Олена Ярошенко

Схожі новини