Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам ЗНУ розповіли про контрацепцію

Студентам ЗНУ розповіли про контрацепцію

28.11.2014 11:14 Відділ виховної роботи

26 та 27 листопада студентам мешканцям гуртожитку № 3 прочитали лекцію на тему «Засоби контрацепції». Лекцію провела дитячий лікар-гінеколог Комунальної установи Запорізький обласний Центр розвитку репродуктивної функції людини Тетяна Царук за підтримки відділу виховної роботи та Лабораторії Innotech.

Під час заходу студенти отримали корисну інформацію щодо видів контрацепції та методів їх використання, способи захисту від інфекцій, які передаються статевим шляхом, та поради, як уникнути небажаної вагітності. Студенти, які приїхали на навчання з інших міст, отримали інформацію та адреси закладів, куди звертатися за консультативною допомогою та для огляду лікарями.
Сподіваємося, що проведена лекція була корисною для студентів і допоможе їм зберегти здоров’я та уникнути неприємних ситуацій в житті.

Відділ виховної роботи