Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели ділову гру

На юридичному факультеті провели ділову гру

04.12.2014 14:51 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

3 грудня на юридичному факультеті за участю слухачів магістратури була проведена ділова гра «Я хочу зареєструвати юридичну особу». Модераторами гри виступили декан юридичного факультету, доктор юридичних наук Тетяна Коломоєць та її заступник, доктор юридичних наук Павло Лютіков.

На захід були запрошені Діана Кочєва, начальник Україно-німецького коопераційного бюро Запорізької торгово-промислової палати та Анна Ніколаєва, провідний спеціаліст відділу державної реєстрації юридичних осіб, легалізації об’єднань громадян та державної реєстрації друкованих засобів масової інформації Реєстраційної служби Головного управління. Гості виступили експертами з питань реєстраційних процедур та надання супутніх адміністративних послуг.
Студенти були розподілені між собою на три команди: приватний підприємець та група його юристів (лідер групи К. Краснова), державні реєстратори (лідер групи Ю. Шульга) та ліцензіат (лідер групи О. Фесенко). Студенти обіграли можливі варіанти реєстраційних, дозвільних та ліцензійних процедур.
У підсумку найкращі студенти були відзначені Діаною Кочєвою, яка від імені Запорізької торгово-промислової палати вручила запрошення 12 студентам на Регіональні збори підприємств-членів Запорізької торгово-промислової палати, які відбуваються один раз на п’ять років.
Окремо варто відзначити, що вказаний захід був здійснений в рамках співпраці нашого ВНЗ з Головним управлінням юстиції в Запорізькій області, з яким нещодавно було укладено угоду про багаторічну співпрацю.

Юридичний факультет