Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики провели літературний вечір

На факультеті журналістики провели літературний вечір

08.12.2014 10:10 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

5 грудня на факультеті журналістики ЗНУ відбувся літературний вечір «Мой любимый поет», організатором якого стало студентське літературне об’єднання «Интонации».

Під час заходу студенти обговорювали творчість улюблених поетів та письменників, які надихають молодь на власну творчість. Декламували поезію студенти факультету журналістики Сергій Маловічко, Микита Бондаренко, Христина Бут, Ніка Усатова, Катерина Ейхман, Артур Ходирєв та В’ячеслав Чиженок. Окрім читання віршів, учасники заходу ділилися емоціями та враженнями, а в аудиоторії панувала романтична атмосфера із приємною музикою та свічками. Гостей радували теплим чаєм та різнобарвною поезією.
Керівник літоб’єднання Анастасія Потапенко повідомила, що після Новорічних свят «Интонации» планують новий захід та запрошують на нього усіх охочих.

Факультет журналістики