Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбулося засідання круглого столу з філософії права

На юридичному факультеті відбулося засідання круглого столу з філософії права

10.12.2014 16:56 Юридичний факультет круглий стіл

9 грудня в рамках святкування 25-ї річниці від дня заснування кафедри правознавства у Запорізькому національному університеті відбулося засідання круглого столу з теми «Філософія злочину» в межах курсу з «Філософії права». Підготувала і провела захід асистент кафедри історії та теорії держави і права Руслана Половинкіна за участі студентів 5 курсу.

В рамках засідання круглого столу було розглянуто питання онтології злочину, філософсько-правові проблеми визначення злочину, соціологічні концепції злочину, зокрема концепція Ч. Ламброзо, а також особливостей впливу цивілізації на розвиток злочинності. Доповіді студентів містили не тільки теоретичний матеріал, а й приклади з практики. Окрему увагу приділили обговоренню концепції Ч. Ламброзо в пояснені природи злочину, автор якої намагався віднайти зв’язок у зовнішності людини із конкретними злочинами.
Особливий інтерес присутніх викликали виступи Тетяни Салій, Тетяни Нікітіної, Карини Маринової та Марини Маринової.
Треба зазначити, що робота учасників круглого столу досягла своєї основної мети: публічні обговорення конкретних тем допомагають студентам закріпити знання, отримані під час навчання, а також реалізувати власні творчі здібностей та інтереси, які сприяють подальшому засвоєнню таких дисциплін як «Філософія права» та інших дисциплін юридичного циклу.

Юридичний факультет

Схожі новини