Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-економісти знайомляться з інноваціями банківської сфери

Студенти-економісти знайомляться з інноваціями банківської сфери

11.12.2014 10:48 Економічний факультет інноваційний продукт

Представники ПАТ КБ «Приватбанк» зустрілися із другокурсниками економічного факультету і ознайомили їх з інноваційними банківськими технологіями та продуктами.

Сьогодні не можна уявити собі життя без кредитних карток, банкоматів та інших інноваційних продуктів банківського сектору. Стипендії, зарплати та пенсії надходять на банківські пластикові картки, за їхньою допомогою ми розраховуємося у мережах магазинів та за послуги. Отже, інновації постійно входять у наше життя разом з новими продуктами, які покликані сприяти прогресу суспільства.
В останні кілька років почав стрімко розвиватися інтернет-банкінг. Проте велика кількість людей до дистанційного способу управління власними коштами поки що виявляє низький рівень довіри. Саме тому представники банківської сфери постійно проводять заходи з популяризації інтернет-банкінгу.
Так, представники ПАТ КБ «Приватбанк» провели зустріч зі студентами 2-го курсу економічного факультету Запорізького національного університету. На захід до студентів завітали голова Олександрівського відділення міста Запоріжжя ПАТ КБ «Приватбанк» Аліна Козина, а також працівники банку Дар’я Данилова і Єгор Романенко. Головною темою зустрічі стало обговорення переваг інтернет-банкінгу.
Гості розповіли студентам про банківський продукт «Приват24». Із розмови з фахівцями також студенти дізналися про програми студентської практики у ПАТ КБ «Приватбанк», яка здійснюється у режимі online. Програма розрахована на 3 місяці, впродовж яких студент виконує певні теоретичні та практичні завдання. Після завершення практичного курсу студенти отримують сертифікати, які підтверджують засвоєння ними програми. Проходження практики у режимі online оцінюється, як і решта навчальних курсів, за 100-бальною шкалою. Сертифікат надає певну перевагу під час пошуку роботи, зокрема у системі КБ «Приватбанк».
Під час зустрічі студенти також отримали відповіді на питання, які їх цікавили у сфері інтернет-банкінгу та інших інноваційних продуктів, а також online-практики.

Аліна Сардак, студентка 2 курсу економічного факультету