Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулися студентські дебати

На економічному факультеті відбулися студентські дебати

12.12.2014 09:28 Все Факультети Економічний Економічний факультет дебати

На економічному факультеті ЗНУ провели студентські дебати на тему «Доларизація економіки: «за» чи «проти».

До складу команди «За доларизацію» увійшли студенти Анастасія Захряпа, Ірина Коваленко, Вікторія Мєрєнкова, Ілля Хорєв. Команду «Проти доларизації» склали: Луїза Григорович, Марія Кулачко, Аліна Купріянова і Дар’я Пензєва.
Виступи оцінювали члени журі: декан економічного факультету, професор Алла Череп, доценти Юлія Краснокутська, Вікторія Сьомченко та Андрій Линенко, а також старший викладач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Наталія Венгерська.
Гра перетворилася на захопливе та динамічне дійство: ніхто з учасників не залишився осторонь, а глядачі зацікавлено сприймали запитання та відповіді обох команд. Треба відмітити ґрунтовну підготовку студентів-дебатерів, а також їхнє завзяття під час виступів.
Отже, за результатами голосування журі та глядачів перемогу отримала команда «Проти доларизації». Декан економічного факультету Алла Череп вручила грамоти студентам за активну участь у дебатах. Загалом захід виявився корисним та пізнавальним як для його учасників, так і для всіх присутніх.
Організатори дебатів – представники студентського активу економічного факультету Аліна Сардак та Роман Завальнюк – висловлюють вдячність декану Аллі Череп, яка завжди із розумінням ставиться до студентських ініціатив і надає підтримку в організації та проведенні заходів.

Аліна Сардак, студентка 2 курсу економічного факультету

Схожі новини