Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Наталія Смьордова стала переможцем обласного етапу Міжнародного конкурсу ім. Тараса Шевченка

Студентка ЗНУ Наталія Смьордова стала переможцем обласного етапу Міжнародного конкурсу ім. Тараса Шевченка

12.12.2014 13:10 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет

На базі ЗНУ відбувся обласний етап ювілейного – V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Уже кілька років поспіль наш виш стає базою для змагання кращих юних філологів нашого краю.

У відбірковому етапі конкурсу цього року взяли участь 992 особи, і лише 11 із них представляли провідні навчальні заклади Запоріжжя, Бердянська й Мелітополя на обласному рівні змагань. Високий рівень конкуренції серед студентів – знавців української мови та літератури – дозволяє сподіватися, що цього року Запорізька область так само гідно буде представлена на загальноукраїнському рівні, як і минулого. Тоді п’ять призових місць вибороли студенти вишів нашого регіону, а 1 місце також посіла студентка ЗНУ.
Треба зазначити, що такі конкурси сприяють не лише вдосконаленню знань молоді, але й пробуджують їхній патріотизм. Велика заслуга освітян нашого краю полягає у тому, що вони самовіддано опікуються молоддю, передаючи їй не лише знання, але й любов до Батьківщини. Саме про це йшлося на відкритті Міжнародного мовно-літературного конкурсу у ЗНУ, де з привітаннями звернулися до його учасників проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук та члени конкурсної комісії - декан філологічного факультету Тамара Хом’як і перший проректор Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Валентина Ястребова.
Насамкінець урочистої частини учасники змагання власноруч відкрили конверт із конкурсними завданнями. Після цього на студентів чекали чотири години напруженої роботи: саме стільки часу, за умовами змагання, вони мають використати на виконання різноманітних мовних і літературних завдань, у тому числі – творчих.
Філологічні змагання в рамках конкурсу проходять у двох категоріях: серед студентів гуманітарних факультетів та вишів і серед представників технічних напрямів підготовки. Тож компетентне журі, за результатами прискіпливої перевірки всіх робіт, визначило шість переможців, які представлятимуть Запорізьку область на заключному етапі конкурсу.
Серед студентів-гуманітаріїв кращою стала представниця нашого вишу Наталія Смьордова, чию роботу оцінили у 22 бали, на 2 місці – Оксана Мітрикова з Бердянського державного педагогічного університету, яка набрала 21 бал, на 3-му – студентка Мелітопольського державного педагогічного університету Тетяна Лінькова (20 балів). Серед тих учасників, хто навчається за технічними спеціальностями, 1 місце посіла Ксенія Наливайко із Запорізького національного технічного університету (20 балів), 2-ге – Андріана Дранівська із Запорізького державного медичного університету (19 балів), 3-є – студентка Бердянського державного педагогічного університету Тетяна Афанасьєва (18 балів). Окрім того, Аліні Губенко із ЗНУ, яка набрала 17 балів, присудили 4 місце.

Таміла Тарасенко

Схожі новини