Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики розповіли школярам про інформаційну війну

Студенти факультету журналістики розповіли школярам про інформаційну війну

15.12.2014 16:22 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики теорії масової інформації інформаційна війна

Студенти 2 курсу факультету журналістики Запорізького національного університету у межах виконання індивідуальної роботи з «Теорії масової інформації» (під керівництвом доцента Наталії Тяпкіної) відвідали Запорізькі загальноосвітні школи I-III ступенів №78, №12 та №59.

Студенти факультету журналістики ЗНУ провели для школярів відкриті уроки, присвячені проблемам інформаційного впливу ЗМІ на аудиторію. Молоді журналісти розповіли про такі поняття як інформаційна війна, агресія, експансія та протиборство ідеологій. Лекції проходили у формі діалогу і школярі взяли активну участь у обговоренні актуальних питань. Крім того, студенти підготували для учнів конкурси та вікторини, переможці яких отримали смачні подарунки.
За словами класного керівника 11 класу ЗОШ № 12 Інни Зайцевої, ідея проведення таких заходів дуже цікава і корисна, адже студенти діляться своїм досвідом з молодшим поколінням і дають їм важливі поради щодо того, як правильно сприймати та перевіряти інформацію, подану у ЗМІ. «За результатами відкритого уроку діти отримали певні навички та зробили для себе висновки, наприклад, як правильно відрізняти правдиву інформацію від неправдивої. У класі, яким я керую, є учениця, яка вже пише матеріали до міської газети «Запорізька Січ», саме тому тема відкритого уроку стала актуальною для учнів нашого класу», – зазначила Інна Леонтіївна.
Студенти факультету журналістики також вважають за необхідне відвідувати школи нашого міста і проводити там ознайомлювальні лекції із нагальних питань суспільної комунікації. Такі зустрічі не тільки допоможуть розвинути кругозір молоді старших класів, а й інформуватимуть їх з деяких питань сьогодення.

Факультет журналістики

Схожі новини