Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Наші студенти – серед переможців міського конкурсу соціальної реклами

Наші студенти – серед переможців міського конкурсу соціальної реклами

15.12.2014 16:49 Все Факультети Відділ виховної роботи конкурс соціальної реклами переможці

12 грудня у Запоріжжі в рамках реалізації Міської програми підтримки сім’ї та молоді підбили підсумки традиційного конкурсу соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді!». Організатори заходу – співробітники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради – під час церемонії нагородження відзначили найкращих авторів і творчі колективи середніх та вищих навчальних закладів. Серед переможців змагання – п’ятеро представників нашого університету.

Цього року від ЗНУ на конкурс надійшло 19 заявок – як від індивідуальних авторів, так і від творчих колективів. Усі організаційні питання щодо участі представників нашого ВНЗ у цьому престижному конкурсі взяли на себе співробітники відділу виховної роботи. Студенти ЗНУ разом із фахівцем цього структурного підрозділу Вікторією Зінченко завітали в ДК «Орбіта», аби дізнатися про те, як професійне журі оцінило їхні проекти соціальної реклами.
До речі, цього року на учасників конкурсу чекала досить солідна конкуренція: усього в чотирьох номінаціях – «Буклет», «Плакат», «Відеоролик», «Аудіоролик» – взяли участь 145 робіт. Серед тем, запропонованих для творчого опрацювання молоді нашого міста, були такі: «Молодь – ЗА здоровий спосіб життя!», «Скажи: «Ні» шкідливим звичкам!», «Стоп-наркотик», «СНІД – збережи життя!» та «Стоп – насильство!».
Під час урочистостей учасників і переможців творчого змагання привітали представники міської влади, зокрема співробітники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, а також члени громадських організацій. Заступник міського голови м. Запоріжжя Олександр Кузьмін у своєму виступі зазначив, що з кожним роком не лише збільшується кількість учасників конкурсу, але й зростає професійний рівень наданих ними для оцінки журі робіт. Так, цього разу участь у змаганні взяли учні міських шкіл та студенти вишів. «Це свідчить не лише про актуальність проблем, запропонованих для вирішення учасникам конкурсу, але й про активну життєву позицію сучасної запорізької молоді», – наголосив Олександр Сергійович.
Авторам кращих робіт у всіх номінаціях вручили нагороди й Почесні грамоти. У числі переможців визначилися і представники Запорізького національного університету. Так, аспірантка 1 року навчання нашого вишу Ганна Кліценко розділила почесне 3 місце в номінації «Плакат» зі студентом Запорізького авіаційного коледжу Миколою Овсянниковим. У номінації «Буклет» 2 місце присудили студентам Костянтину Волобуєву та Лілії Зайцевій (ЗНУ). У номінації «Відеоролик» переміг студентський колектив нашого вишу «PR Mafia», а 3 місце вибороли представники творчого об’єднання студентів ЗНУ «Nota Bene».
До речі, відповідно до умов змагання, роботи переможців конкурсу будуть використані як соціальна реклама для розміщення у навчальних закладах, засобах масової інформації та на муніципальних рекламних конструкціях.

Таміла Тарасенко
Фотографії Вікторії Зінченко