Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-видавці зустрілися з директором запорізького видавництва «Дике поле»

Студенти-видавці зустрілися з директором запорізького видавництва «Дике поле»

16.12.2014 09:55 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

12 грудня в Запорізькому національному університеті відбулася зустріч студентів факультету журналістики з директором запорізького видавництва «Дике Поле» Олександром Лазутіним. Захід відбувся за ініціативи активістів НТСАДМВ факультету журналістики Ірини Малярової та Олександри Філь. Майбутні видавці спілкувалися з керівником видавництва на тему "Реалії створення та розвитку видавничого бізнесу".

Олександр Миколайович розповів студентам історію свого професійного розвитку, зазначивши, що фінансування для видавництва можна здобути різними шляхами, але основним для заснування власного бізнесу є ідея та велике бажання. Для майбутнього кар'єрного розвитку студентів керівник видавництва порадив багато читати."Неможливо добре редагувати, якщо мало читаєш. Необхідно відчувати кожен стиль письма: художній, спеціальний та інші", - зазначив Олександр Миколайович. Також Олександр Лазутін запропонував студентам в разі потреби звертатися до нього за допомогою. Наступного тижня видавець зустрінетья з першокурсниками факультету.
Усім майбутнім видавцям дуже сподобався цей пізнавальний, дружній та цікавий захід.

Анастасія Слободенюк