Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Науковій бібліотеці ЗНУ відкрилася новорічна книжкова виставка

У Науковій бібліотеці ЗНУ відкрилася новорічна книжкова виставка

16.12.2014 16:24 Наукова бібліотека виставка

Для співробітників Наукової бібліотеки ЗНУ давно вже перетворилося на гарну традицію готувати тематичні виставки до знаменних дат і важливих подій, у тому числі – до всіма улюблених зимових свят Нового року та Різдва Христового. Так і цього року вже в середині грудня у залі філологічної літератури всі охочі можуть ознайомитися з експозицією «Обряди, звичаї, традиції Нового року».

Новорічна виставка складається з 90 експонатів – рідкісних книг, яскравих журналів, цікавих розповідей про традиції нашого народу й методичних посібників для майбутніх вчителів, яким знадобиться проводити передноворічні уроки для школярів.
За словами директора Наукової бібліотеки Валентини Герасимової, тут розміщено багато унікальних для нашої області екземплярів, отриманих ЗНУ за програмою «Україна-3000» та завдяки книжковому обміну між вітчизняними вишами: ілюстровані енциклопедії, присвячені звичаям і традиціям, святковому одягу, історії відзначань зимових релігійних свят у всіх регіонах нашої країни, а також – фольклористичні матеріали відомих дослідників, наукові розвідки учених української діаспори тощо. А ще на цю виставку варто звернути уваги тим, хто хоче розробити сценарій новорічних і різдвяних свят у народному колориті, приготувати святкові національні страви, вивчити відповідні обрядові пісні тощо.
Виставка, традиційно, викликає чималий інтерес у відвідувачів бібліотеки, приваблюючи їх інформаційною насиченістю та яскравим оформленням.

Таміла Тарасенко