Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся VII благодійний концерт «Діти – наше майбутнє» за участю дітей-сиріт Запоріжжя

У ЗНУ відбувся VII благодійний концерт «Діти – наше майбутнє» за участю дітей-сиріт Запоріжжя

16.12.2014 16:33 Юридичний факультет Центр культури математичний факультет факультет іноземної філології факультет фізичного виховання концерт

16 грудня в Запорізькому національному університеті відбувся традиційний новорічний благодійний концерт «Діти – наше майбутнє», підготовлений до Дня Святого Миколая. У заході взяли участь близько 80 вихованців дитячих будинків та реабілітаційних центрів Запоріжжя.

Організатором святкового концерту виступив юридичний факультет ЗНУ за підтримки Центру культури ЗНУ та інших факультетів нашого університету під патронатом ректора ЗНУ, народного депутата України Миколи Фролова.
На початку заходу із вітальним словом до присутніх звернулися проректор ЗНУ з питань науково-педагогічної роботи Володимир Волков, проректор ЗНУ з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура та декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць. Вони подякували студентам за організацію та участь у благодійному концерті, вручили їм грамоти та побажали здійснення мрій, світлого майбутнього і, звісно ж, продовжувати робити добрі справи.
Привітати студентів, вихованців дитячих будинків та реабілітаційних центрів Запоріжжя завітали також головний спеціаліст Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Інна Деревинська та директор кафе «Універ» Олеся Сирга.
Ведучими святкового концерту виступили студент юридичного факультету Іван Гнатуша, студентка факультету фізичного виховання Катерина Черниш, а також Дід Мороз і Снігуронька – студент математичного факультету Микола Копиловський та студентка факультету іноземної філології Ліда Ващенко.
Під час благодійного концерту вихованці КЗ «Запорізький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Запорізької обласної ради, Запорізького навчально-реабілітаційного центру «Джерело» та Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Світанок» Запорізької обласної ради отримали можливість продемонструвати свої хореографічні та вокальні таланти. Глядачі підтримували гучними оплесками кожен виступ дітей. Особливо присутнім у залі сподобався вокальний подарунок від Світлани Рибак (КЗ «ЗОЦСПРД»), український танок учнів ЗСЗОШІ «Світанок», а також танок у хіп-хоп стилі від вихованців ДРЦ «Джерело».
Музичні керівники КЗ «ЗОЦСПРД» Наталія Олексієнко та Олена Осіпова подякували організаторам заходу за підтримку та допомогу дітям-сиротам, виконавши вокальний виступ та побажавши студентам завжди дарувати своїм батькам любов та тепло.
Свої вокальні номери також представили запрошені гості: випускник ЗНУ, соліст гурту «Все поруч» Микола Білик та переможець всеукраїнських та обласних хіп-хоп фестивалів, реп-виконавець Гера Герц. На захід завітав також театр танцю «Новий стиль» під керівництвом Станіслава Прегущенко.
Організатор новорічного концерту «Діти – наше майбутнє», студент юридичного факультету Олексій Красов та студентка цього ж факультету Анастасія Латипова також підготували вокальний подарунок присутнім на концерті. Крім того, Олексій Красов звернувся зі словами подяки за допомогу і підтримку в організації свята до ректора ЗНУ, народного депутата України Миколи Фролова, декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць, Профспілкового комітета ЗНУ та партнерів – кафе «Універ» і компанії «Logitеch».
Під час свята студенти юридичного факультету провели благодійний збір коштів серед глядачів, у результаті якого було зібрано 1750 гривень. Заступник декана юридичного факультету з виховної роботи Віктор Сабадаш подякував всім присутнім за небайдужість та вручив вихованцям реабілітаційних центрів новорічні подарунки.
Наприкінці свята учасники хіп-хоп гурту «Команда А.Д.А.» – художній керівник, в.о. директора Центру культури ЗНУ Андрій Бондаренко та випускник юридичного факультету ЗНУ Дмитро Кузьмін виконали традиційну фінальну пісню «Діти – квіти життя».

Олена Ярошенко

Схожі новини