Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка біологічного факультету Тетяна Вальчук отримала визнання наукової спільноти

Студентка біологічного факультету Тетяна Вальчук отримала визнання наукової спільноти

17.12.2014 14:00 Біологічний факультет наука конференція

У Харківському національному університеті ім. В. Каразіна наприкінці листопада відбулася ІХ Міжнародна конференція студентів і молодих вчених «Від молекули до Біосфери». ЗНУ тут представляла студентка 3 курсу біологічного факультету Тетяна Вальчук, доповідь якої була гідно оцінена представниками наукової спільноти.

На міжнародному науковому зібранні Тетяна Вальчук презентувала свою роботу з фізіології і біохімії рослин «Фізіологічна роль розчинних лектиноподібних білків пилка у подоланні самонесумісності у гетеростильних видів роду Linum L.» (наукові керівники: доктор біологічних наук, професор Віктор Лях і кандидат біологічних наук Ганна Левчук). Треба зазначити, що незважаючи на нещодавно розпочату наукову розвідку запорізької студентки, робота зацікавила не тільки учасників конференції, але й поважних науковців з оргкомітету заходу. Тетяна Вальчук отримала запрошення на наступну – ювілейну – Х конференцію на базі цього вишу.
Тетяна Вальчук майже водночас підтвердила наукову і практичну актуальність свого дослідження на ІІІ регіональній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку медичних, фармацевтичних та природничих наук», яка відбулася 29 листопада у ЗНУ. Її організували і провели активісти Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених біологічного факультету за участі та підтримки викладачів факультету. Студентка Тетяна Вальчук і тут була відзначена грамотою за актуальність роботи та високий рівень підготовки доповіді.

Біологічний факультет

Схожі новини