Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Третьокурсники факультету журналістики розповіли школярам про свою майбутню професію

Третьокурсники факультету журналістики розповіли школярам про свою майбутню професію

18.12.2014 10:53 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

Студенти 3 курсу під керівництвом доцента Тетяни Іванець провели для старшокласників школи № 59 пізнавальну лекцію-тренінг.

Наприкінці семестрового вивчення дисципліни «Спічрайтинг» третьокурсники-рекламісти вирішили спробувати на практиці набуті навички. Для цього вони завітали в гості до старшокласників 59-ї школи, щоб красномовно розповісти їм про переваги навчання в Запорізькому національному університеті.
Майбутнім абітурієнтам змалювали особливості роботи в сучасних мас-медіа та відкрили секрети успішного працевлаштування за фахом. Також студенти поділились своїм досвідом складання зовнішнього незалежного тестування та проходження перших практик.
Школярі виявили жвавий інтерес до незвичайного «уроку». За словами учениці Світлани Бардакової, після такої лекції вона – «без п’яти хвилин абітурієнтка» факультету журналістики.
Інша одинадцятикласниця, Анастасія Колеснікова, теж схвально відгукнулась про захід: «Мені дуже сподобався урок, адже я дізналась багато нового про піар. Тепер я маю загальну інформацію про факультет журналістики. Я дізналась про нові можливості – є не лише технарі й гуманітарії, але й реклама. Це теж дуже цікаво».
Позитивні враження від зустрічі отримали не лише школярі, але й гості навчального закладу. Наступного семестру студенти планують продовжити добру традицію знайомства з майбутніми вступниками.

Ольга Буряк, факультет журналістики

Схожі новини