Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті обговорили актуальні питання системи негласних розслідувань

18.12.2014 12:12 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

18 грудня на юридичному факультеті ЗНУ відбувся круглий стіл на тему «Актуальні питання становлення системи негласного розслідування в Україні», присвячений Дню міліції України, ініціатором якого виступили викладачі кафедри кримінального права та правосуддя.

В роботі круглого столу брали участь завідувач кафедри Віктор Сабадаш та старші викладачі кафедри Ірина Єна і Михайло Ларкін, які у своїх доповідях висвітили питання використання результатів кримінального провадження у кримінальному процесуальному доказуванні; питання захисту прав підозрюваного, обвинуваченого у процесі проведення негласних слідчих (розшукових) дій тощо.
В обговоренні актуальних питань проведення та оформлення негласних слідчих (розшукових) дій взяли участь студенти третього та четвертого курсів юридичного факультету та працівники правоохоронних органів.
Крім того, на круглому столі розглядались пропозиції щодо удосконалення кримінального процесуального законодавства, що регулює порядок проведення негласних слідчих (розшукових) дій, розроблені на підставі вивчення слідчої практики та думок працівників правоохоронних органів, які стикаються з певними проблемами у практичній діяльності.

Єна Ірина, старший викладач кафедри кримінального права та правосуддя