Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники економічного факультету продовжують підтримувати військовослужбовців

Представники економічного факультету продовжують підтримувати військовослужбовців

18.12.2014 16:51 Економічний факультет АТО

18 грудня на економічний факультет ЗНУ завітав його студент Іван Бабенко, який зараз перебуває на військовій службі як навідник катеру морської охорони 1 рангу окремої військової частини 1472. Його радо зустріли декан Алла Череп, представники професорсько-викладацького складу факультету та студенти. Крім подяки за захист Батьківщини у важкі для неї часи та побажань мирного неба над головою і швидкого повернення додому, на почесного гостя чекали і подарунки.

Справа в тому, що представники економічного факультету Запорізького національного університету велику увагу приділяють підтримці військовослужбовців, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції. При цьому вони намагаються не просто збирати гроші під час благодійних акцій, але й здійснювати конкретну адресну допомогу, попередньо дізнавшись про найважливіші потреби солдатів. Так, цього разу вони на власні кошти придбали десять спальних мішків, аби передати їх морським прикордонникам, котрі патрулюють територіальні води України в Азовському морі.
Під час зустрічі Алла Череп, звертаючись до Івана Бабенка, наголосила, що колектив факультету пишається тим, що він та ще один прикордонник – Юрій Міщенко – є їхніми студентами, адже саме від них зараз залежить майбутнє України. Алла Василівна запевнила, що, попри скрутні часи, при найменшій можливості й викладачі, і студенти економічного факультету намагаються допомогти українським військовослужбовцям. Також вона побажала Іванові Бабенку всього найкращого, найперше – якнайшвидше повернутися додому живим і неушкодженим, а також попрохала при виникненні будь-якої потреби звертатися до деканату рідного факультету, пообіцявши всіляку підтримку. До її побажань від усього серця приєдналися заступник декана, доцент кафедри обліку і аудиту Вікторія Сьомченко, доцент цієї кафедри Михайло Новіков, доцент кафедри економічної кібернетики Тетяна Заховалко і викладач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Костянтин Денисов. Зокрема, вони зазначили, що факультет намагається якнайповніше опікуватися проблемами військовослужбовців, наприклад, підтримуючи бійців спецбатальйону «Січ».
Від імені всіх студентів факультету до Івана звернулися другокурсниця напряму «Фінанси і кредит» Аліна Сардак і третьокурсник напряму «Економічна кібернетика» Дмитро Візіренко. Вони висловили захоплення мужністю військовослужбовців і побажали, аби якнайшвидше настав мирний час, а солдати змогли повернутися додому.
У свою чергу, Іван Бабенко щиро подякував представникам економічного факультету: «У нас у штабі військової частини виділили спеціальну кімнату, де дві стіни завішані листами й малюнками студентів та всіх тих, хто бажає підтримати нас у такий спосіб. За це вам всім – щира подяка, це справді допомагає підняти дух. Листи ж із рідного факультету я забрав на свій катер, ми з друзями їх час від часу із задоволенням перечитуємо. А за допомогу у ці нелегкі для всіх нас часи я навіть не можу підібрати слів вдячності. Зокрема, спальні мішки зараз для нас – речі першої необхідності: ми не можемо встановити пічку-буржуйку на катері, тож гріємося, надягаючи всі теплі речі, які маємо. Тепер нам справді стане легше перебувати в морі». Також він побажав викладачам і студентам всього найкращого і, найголовніше, миру в новому році!

Таміла Тарасенко

Схожі новини