Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ обрали голову студентської ради

На біологічному факультеті ЗНУ обрали голову студентської ради

18.12.2014 17:07 Біологічний факультет

18 грудня на біологічному факультеті Запорізького національного університету відбувся другий тур виборів голови студентської ради факультету. За результатами підрахунку голосів перемогу здобула студентка 2 курсу Єлизавета Верба.

На початку заходу із вітальним словом до присутніх звернулася голова Студентської ради ЗНУ Ольга Лебедєва (модератор заходу). Вона розпочала зустріч із актуального питання про нарахування стипендій студентам бюджетної форми навчання. Представники студради активно взялись за вирішення цього питання та зателефонували до провідних вищих навчальних закладів різних міст України, щоб дізнатись, за якою системою там планують нараховувати стипендії. На основі отриманої інформації, Студентська рада ЗНУ розробила пропозицію, яка буде розглянута 19 грудня під час зустрічі із ректором ЗНУ, народним депутатом України Миколою Фроловим.
На початку голосування модератор заходу побажала кандидатам на пост голови студентської ради біологічного факультету успіху, а студентів закликала обрати людину, яку вони вважають гідною стати лідером студентського самоврядування на факультеті.
За право обіймати почесну посаду у другому турі виборів боролися два кандидати – Єлизавета Верба та Олександра Стригунова. До складу лічильної комісії увійшли Мирон Масагутов, Зореслава Рибкіна та Владлен Павелко.
Вибори голови студентської ради факультету проходили шляхом таємного голосування. У них взяли участь 44 зареєстрованих делегати. За результатами відкритого підрахунку голосів перемогу, набравши 24 голоси, здобула студентка 2 курсу Єлизавета Верба. За Олександру Стригунову свої голоси віддали 18 студентів. Один студент утримався від голосування, а ще один бюлетень був зіпсований.
Єлизавета Верба подякувала студентам за довіру та наголосила на тому, що вона намагатиметься виправдати їхні сподівання і буде підтримувати ініціативи й побажання кожного стосовно будь-яких питань студентського самоврядування.

Олена Ярошенко