Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учасники змагань з міні-футболу у ЗНУ зібрали кошти на підтримку військових

Учасники змагань з міні-футболу у ЗНУ зібрали кошти на підтримку військових

22.12.2014 11:38 Все Факультети Економічний Економічний факультет АТО

Минулого тижня в Спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ відбулися змагання жіночих команд з міні-футболу на Кубок декана економічного факультету. Під час цього благодійного матчу були зібрані кошти, які будуть передані на підтримку бійців морської прикордонної служби, які беруть участь в антитерористичній операції.

Ініціаторами благодійного матчу виступили представники студентської ради економічного факультету, зокрема, її активісти - Оксана Вітковська (голова студради), Дмитро Візіренко та Дар’я Пензева за підтримки декана Алли Череп. Участь у змаганнях з міні-футболу взяли представники чотирьох факультетів – економічного, юридичного, факультету іноземної філології та фізичного виховання.
Під час відкриття ігор спортсменів та вболівальників привітала декан економічного факультету Алла Череп. Вона відзначила, що в цей нелегкий для України час її захисникам вкрай необхідною є наша підтримка, а також подякувала небайдужим людям за організацію та участь у цьому благодійному заході. І, звичайно, побажала усім миру й злагоди.
Підготовкою жіночих студентських команд та суддівством під час міні-футбольних ігор займалися гравці професійної збірної нашого університету з міні-футболу «Надія - ЗНУ», зокрема, Максим Малиш та Максим Сєрик. Вели захід і жартували з глядачами студенти економічного факультету, учасники шоу талантів «Містер ЗНУ-2015» Артем Герасимов та Олександр Шайтанов. Підтримати гравців на свято миру і спорту завітали проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, керівники СОК ЗНУ Михайло Протас та Олександр Петренко, представники деканатів факультетів – учасників зустрічі, а також групи підтримки міні-футбольних збірних. Вони підбадьорювали своїх гравців гучними вигуками та аплодисментами. А перед початком кожного з двох днів зустрічі настрій гравцям та присутнім піднімала своїми спортивно-хореографічними композиціями група підтримки, яка теж складалася з представниць прекрасної статі економічного факультету. У перший ігровий день відбулися дві зустрічі міні-футбольних жіночих команд: економічного факультету та факультету фізичного виховання, а також юридичного факультету та факультету іноземної філології. Одразу свій потужний потенціал продемонстрували футболістки з факультету фізвиховання, представивши глядачам правильно організовану гру. Вони здобули впевнену перемогу над спортсменками економічного факультету з рахунком 7:0. Зустріч між командами ФІФ та юридичного факультету завершилася внічию з рахунком 1:1, тому переможця довелося визначати за допомогою пенальті. Перемогу цього дня отримала команда факультету іноземної філології.
Другого вирішального дня гравців прийшли привітати перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, заступник декана юридичного факультету з виховної роботи Віктор Сабадаш та головний тренер збірної «Надія - ЗНУ», арбітр національної категорії Юрій Арестенко.
Цього разу жіночі команди економічного та юридичного факультетів змагалися за 3-тє почесне місце. Футболістки економічного факультету під час гри продемонстрували свою активність і отримали перемогу над суперницями з рахунком 3:0. За 1 та 2 місця змагалися команди ФІФ та факультету фізичного виховання. Беззаперечну перемогу у турнірі з рахунком 7:0 здобули футболістки фізичного виховання.
Таким чином, турнірна таблиця виглядає так:
1 місце – команда факультету фізичного виховання;
2 місце – команда факультету іноземної філології;
3 місце – команда економічного факультету;
4 місце – команда юридичного факультету.
Переможців змагань та учасників привітали декан Алла Череп та голова студради економічного факультету Оксана Вітковська. Вони вручили грамоти та медалі всім учасникам зустрічі, а Кубок отримала жіноча збірна факультету фізичного виховання.
Однак, переможених цього дня не було. Усі гравці та глядачі допомогли зібрати кошти, необхідні для захисників нашої країни. Під час змагань студенти зібрали понад 500 гривень, які будуть переведені на рахунок морської охорони Державної прикордонної служби України (окрема військова частина 1472, м. Керч), де проходять військову службу студенти заочного відділення економічного факультету, учасники АТО - Іван Бабенко та Юрій Міщенко.

Олена Хлистун