Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету – чемпіон України з мотоспорту

Студент юридичного факультету – чемпіон України з мотоспорту

22.12.2014 11:47 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет спорт перемога

За підсумками року Мотоспортивного сезону в Україні, відбулося нагородження переможців у цьому виді спорту. Серед інших був відзначений студент юридичного факультету Володимир Тарасов, який отримав чотири чемпіонські титули.

«Цього року я став чемпіоном України 12 разів», – поділився своєю радістю Володимир. Не менше радіє він і тому, що команда Запорізької області, до складу якої він входить, посіла 1 місце в загальному заліку Чемпіонату України.
Мотокросом Володимир почав займатися ще в восьмирічному віці, а вже в 10 років став Чемпіоном України (в категорії мототранспорту обсягом двигуна 65 куб.см). У 13 років хлопець виконав норматив кандидата в майстри спорту, а через рік став майстром спорту України. Коли Володимиру було 15 років, він виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Оскільки ця категорія присвоюється з 16 років, то вперше в правилах було здійснено зміни – Володимир отримав документ на рік раніше.
До занять спортом хлопця мотивував батько, який допоміг йому знайти заняття, яке б приносило йому радість, розвивало фізичну форму. А ще завдяки спорту у Володимира з’явилося багато друзів, його знають як в Україні, так і за кордоном.
Окрім мотокросу, хлопець займається грою на музичних інструментах, захоплюється танцями та історією. Володимир не збирається зупинятися на досягнутому – він збирається й надалі розвивати свої здібності та радувати новими перемогами рідний факультет.

Голова інформаційного сектору юридичного факультету
Тетяна Сокол

Схожі новини