Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підбили підсумки роботи профспілки ЗНУ

У ЗНУ підбили підсумки роботи профспілки ЗНУ

22.12.2014 14:45 Профспілка кінотеатр тур

Наприкінці року про підсумки роботи профспілкової організації ЗНУ розповів її голова Борис Павловський. Зокрема, він зазначив, що за 11 місяців 2014 року було надано матеріальної допомоги 220 особам на суму 65000 гривень. Санаторно-курортними путівками скористалися 22 працівники університету. У літніх дитячих таборах оздоровилися 25 дітей співробітників ЗНУ.

Під час літніх відпусток у СОТ «Славутич» через профком одержали путівки 389 осіб на суму в 376560 гривень. За звітний період відбулося декілька туристичних поїздок: Львів – Вроцлав – Дрезден – Регенсбург – Мюнхен – Краків – Рівне, Львів, Полтава, Одеса. На початку січня запланована поїздка по 5-ти західним областям України.
Крім того, ще одна добра традиція профспілкової організації – культпоходи до кінотеатрів «Довженко» та «Мультиплекс». Тільки до кінотеатру «Довженко» були закуплені білети на суму 15 090 гривень. Для студентів і дітей співробітників вишу були придбані квитки на Новий рік до Театру юного глядача, цирку, Запорізького академічного театру ім. В. Магара, в обласну філармонію.
До свят: Нового року, 8-го Березня та Дня працівника освіти – для всіх членів профспілки придбали солодкі подарунки на суму 72046,50 гривень. Дітям членів профспілкової організації закупили понад 470 подарунків на свято Нового року. Профспілка була ініціатором благодійної акції зі збору одягу, взуття, канцтоварів, книжок дітям-сиротам. Також було зібрано 29 тисяч гривень для закупки облігацій «Ощадбанку» на потреби української армії.
У свою чергу, заступник голови профкому по роботі зі студентами Юлія Дудник підкреслила, що у студентському секторі створили центр тимчасового працевлаштування для молоді, завдяки якому студенти мають змогу влаштуватися на роботу у позанавчальний час. Центральним напрямком у забезпеченні зайнятості молоді у літній період була робота за програмою «Школа вожатської майстерності», спрямована на підготовку педагогічних кадрів для роботи в дитячих оздоровчих закладах у літній період у якості вожатих та вихователів.
Студенти-члени профспілки можуть оздоровлюватися та харчуватися в санаторії-профілакторії ЗНУ. Цією можливістю профспілка завдячує адміністрації вишу, в особі ректора ЗНУ Миколи Олександровича Фролова, яка несе адміністративні витрати, що дає змогу не підвищувати вартість путівки, а ще – організовувати два літні заїзди на біостанцію на острові Хортиця. Окремі подяки також висловлюються і комбінату громадського харчування, який очолює директор Антоніна Миколаївна Шегера.
Також студенти мають можливість влітку оздоровитися в студентському спортивно-оздоровчому таборі «Славутич» у смт. Кирилівка. Студентам-членам профспілки надається знижка на проживання в СОТ «Славутич», студенти-сироти оздоровлюються та харчуються за рахунок профспілкового бюджету.
Студентський сектор профспілки співпрацює зі студентською поліклінікою. Зокрема, допомагає у проходженні медичного огляду нашим студентам. Студентський сектор профкому провів виїзний День здоров’я, який проходив у Новомосковському лісництві. У цьому заході взяло участь 72 студента члена профспілки.
Студенти беруть активну участь у екскурсіях вихідного дня. Первинна профспілкова організація провела екскурсії містом Запоріжжя, у яких взяли участь 240 студентів нашого вишу.
Окремі подяки профспілковий комітет висловлює бухгалтерії ЗНУ за допомогу в оформленні житлової субсидії для студентів-членів профспілки, котрі проживають у гуртожитках.
Якщо Ви завітаєте до профспілки (це 212 та 209 кабінети четвертого навчального корпусу), то Вам зможуть запропонувати квитки до кінотеатру ім. О. Довженка вартістю 25 гривень на 28 грудня (о 17.10 там демонструватиметься фільм «З новим роком, мами»). Також дійсною зараз є пропозиція з чотирьох турів:
1) Яремче (5 днів+4 ночі), її вартість складає 1000 гривень; ціна на заїзд 28.12-12.01. становить 1325 гривень; проживання: 3 та 4-місні номери; харчування входить у вартість путівки; залізничний проїзд: Запоріжжя-Київ-Яремче-Київ-Запоріжжя; вартість путівки для дітей до 14 років – 532 гривні, після 14 – 692 гривн
2) Яремче-Драгобрат (5 днів+4 ночі), вартість – 1600 гривень; ціна на заїзд – 28.12-04.01 складає 1971 гривню; проживання: 3 та 4-місні номери; харчування входить у вартість путівки (сніданок та обід/вечеря); залізничний проїзд: Запоріжжя-Київ-Ясиня-Київ-Запоріжжя; вартість путівки для дітей до 14 років – 612 гривні, після 14 – 762 гривні;
3) Верховина (5 днів+4 ночі), її вартість – 1150 гривень; проживання: 4-місні номери; харчування входить у вартість путівки (сніданок та обід/вечеря); залізничний проїзд: Запоріжжя-Київ-Ворохта-Київ-Запоріжжя; вартість путівки для дітей до 14 років – 522 гривні, після 14 – 672 гривні;
4) Славське (5 днів+4 ночі), вартість – 1450 гривень; проживання: 3 та 4-місні номери: харчування входить у вартість путівки (сніданок та обід/вечеря); залізничний проїзд: Запоріжжя-Київ-Славське-Київ-Запоріжжя; вартість путівки для дітей до 14 років – 335 гривні, після 14 – 420 гривні.

За інформацією профспілкового комітету ЗНУ

Схожі новини