Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Журналістська освіта безглузда без практики: підтверджено ЗНУ

Журналістська освіта безглузда без практики: підтверджено ЗНУ

19.12.2014 14:11 Факультет журналістики

«Журналістська освіта безглузда без практики. Цього не розуміють 99% журфаків світу, тому ця лабораторія мене нескінченно дивує», - таким враженням після відвідування навчальних лабораторій факультету журналістики ЗНУ поділився журналіст, медіатренер, автор інформаційного порталу Kloop.kg в Киргизстані.

Регіональні журналісти і блогери з різних куточків України, а також гості з Німеччини та Киргизстану відвідали 18 грудня навчальні лабораторії факультету журналістики. Журналісти дізналися особливості практичної роботи лабораторії інтернет-радіо «Університет» та новітніх медіа, поспілкувалися зі студентами у навчальній телевізійної лабораторії.
Зустріч відбулася в рамках проекту «Інтернет-безпека і робота журналіста з контентом користувача» від Академії Deutsche Welle. Геннер Вайтгьонер - журналіст, медіатренер, співпрацює з Міжнародним інститутом журналістики (IIJ), колишній головний редактор німецького видання Sonnenenergie.
Бектур Іськендер - медіатренер, редактор і автор інформаційного порталу Kloop.kg, співзасновник школи журналістики «Клооп» в Киргизстані. «Запорізький національний університет виглядає зовні понуро, як і більшість радянських вузів. Але всередині виявлені навчальна лабораторія телевізійної журналістики зі своєю студією, де студенти з першого курсу(!) виготовляють телепередачі для обласного телеканалу. Журналістська освіта безглузда без практики. Цього не розуміють 99% журфаків світу, тому ця лабораторія мене нескінченно дивує », - поділився враженнями на своїй сторінці в Facebook Бектур Іськендер.
Проект «Інтернет-безпека і робота журналіста з контентом користувача» Академії Deutsche Welle триває з листопада по грудень 2014 року і покликаний навчити учасників, як швидко верифікувати користувальницький контент і як убезпечити свої особисті дані. Протягом п'яти днів для учасників провели тренінги, а також організували візити в редакції провідних і локальних ЗМІ та спілкування з експертами на тему практичних інструментів захисту даних.

Факультет журналістики

Схожі новини