Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті обговорили питання захисту прав людини як соціальної складової регіональної політики

На економічному факультеті обговорили питання захисту прав людини як соціальної складової регіональної політики

25.12.2014 13:57 Все Факультети Економічний Економічний факультет навчання круглий стіл

23 грудня у Запорізькому національному університеті провели засідання круглого столу на тему: «Захист прав людини як соціальна складова регіональної політики держави». Ініціатори заходу – співробітники кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами економічного факультету – організували його у рамках відзначання Всеукраїнського тижня захисту прав людини, який проводиться в Україні щорічно, починаючи з 2008 року.

Крім викладачів і студентів ЗНУ в обговоренні запропонованої теми активну участь взяли запрошені експерти: начальник головного управління Державної казначейської служби Запорізької області Петро Бурдик; колишній заступник прокурора Запорізької області Євген Проценко; перший заступник управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Запорізькій області Дмитро Логвіненко; радник-консультант з правових питань ПАТ «Акціонерна компанія ПІВДЕНТРАНСЕНЕРГО» Олександр Бондар та інші.
Студенти 1 курсу економічного факультету з зацікавленістю взяли участь в обговоренні важливих питань сьогодення, запропонованих організаторами на розгляд учасників заходу. Зокрема, під час засідання мова йшла про механізми забезпечення державних соціальних допомоги виплат особам, які переселилися з зони АТО; Конвенцію ООН про права інвалідів та перспективи соціального захисту в Україні; про розвиток волонтерської допомоги; впровадження програм підготовки молоді до подружнього життя; про європейський досвід взаємодії органів соціального захисту та волонтерського руху та інші. Крім того, майбутні економісти у своїх виступах особливо відзначили проблемні питання та запропонували шляхи їх вирішення.
Також під час засідання круглого столу також були підбиті підсумки конкурсу на «Краще індивідуальне завдання» з дисципліни «Регіональна економіка». 1 місце посіли Інна Коваленко (група 3534-1) й Аліна Сьомченко (група 3594-1), 2 – студентки Олександра Бондаревська (група 3534-1) й Олександра Бурдило (група 3584-2). 3 місце розділили між собою Дар’я Янушевська (група 3534-1); Микита Батишев (група 3584-1) та Христине Топлакацян (група 3594-2). Завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Олександр Лепьохін вручив їм Почесні грамоти й побажав творчої наснаги, успіхів у навчанні і завжди залишатись патріотами рідної України.

Схожі новини