Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники економічного факультету зустрілися з магістрантом Університету економіки м. Катовіце Олексієм Міняйлом

Представники економічного факультету зустрілися з магістрантом Університету економіки м. Катовіце Олексієм Міняйлом

26.12.2014 10:03 Все Факультети Економічний Економічний факультет міжнародна діяльність

На економічному факультеті ЗНУ вдруге провели зустріч другокурсників зі магістрантом Університету економіки м. Катовіце, випускником нашого вишу Олексієм Міняйлом. Захід відбувся завдяки декану факультету, професору Аллі Череп. Цього разу темою спілкування стали перспективи та пріоритети отримання диплому європейського зразка, можливості працевлаштування у будь-якій країні ЄС.

Під час розмови зі студентами Олексій наголосив на важливості участі в науковій діяльності на факультеті і дав декілька корисних порад щодо написання курсових, дипломних та наукових робіт: «Використовуйте в своїх наукових розвідках видання, надруковані не пізніше 2010 року та звертайтеся до праць і статей іноземних авторів». Також він підкреслив необхідність систематичного ознайомлення з економічними статтями мейнстрімних видань, де дають оцінку сучасного стану країни, шляхи виходу з кризи та перспективи розвитку. На його думку, необхідно приділяти увагу не тільки працям вітчизняних науковців, але й зарубіжних фахівців економічної галузі.
Студенти ЗНУ також мали можливість дізнатися у Олексія про перспективи працевлаштування з дипломом європейського зразка. Виявляється, що після захисту магістерської роботи та отримання документу, що підтверджує освітньо-кваліфікаційний рівень, випускник університету може претендувати на посаду економіста-аналітика з окладом близько 2000 польських злотих (близько 10 тисяч гривень на даний момент). Але Олексій поділився своїми планами на майбутнє і запевнив, що планує отримати ще один диплом, вже німецького зразка, що дозволить йому мати значно ширші можливості при працевлаштуванні.
На думку всіх учасників заходу, зустріч пройшла вдало, студенти зацікавилися можливістю вступу до європейських університетів, було багато запитань від присутніх в аудиторії.

Схожі новини