Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті привітали викладачів і студентів із Новим роком

На економічному факультеті привітали викладачів і студентів із Новим роком

29.12.2014 10:22 Все Факультети Економічний Економічний факультет концерт

Щорічні привітання напередодні новорічних свят стали доброю традицією Запорізького національного університету. Так, представники економічного факультету привітали один одного з Новим роком під час концерту, який провели 26 грудня в актовому залі 5 навчального корпусу.

Новорічне віншування організатори свята – члени студентської ради економічного факультету – представили глядачам у форматі концертного шоу «Дві зірки». Під час свята на сцені виступили пісенні дуети викладачів та студентів факультету, а також окремі виконавці. Усіх учасників зібрання привітали зі святами і побажали гарного року декан економічного факультету Алла Череп та ведучі вечора – студенти Артур Козиряцький і Денис Єременко.
У своєму новорічному зверненні до факультетської спільноти Алла Василівна зазначила, що минулий рік для економічного факультету, як і для всієї України, був складним. Тому великі сподівання покладають на прийдешній новий, 2015, рік! Однак, як зазначила декан, 2014 рік був плідним і їхній факультет має неабиякі результати: зокрема, на його базі було відкрито кілька нових напрямів підготовки, на які здійснено відповідний набір студентів, викладачі-економісти успішно захистили кандидатські та докторську дисертації, що дозволяє підвищити якість підготовки студентів. Серед студентів факультету – чимало переможців олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт. Окрім того, наступного року вже готовий пройти ліцензування новий напрям – «Економіка підприємства». Розвиваються і міцнішають зв’язки науковців економічного факультету ЗНУ та вишів Польщі, Казахстану, Росії, що свідчить про високий науковий потенціал факультету. Колеги із закордонних ВНЗ надіслали вітання друзям із ЗНУ. Також Алла Череп подякувала присутнім у залі викладачам та студентам від імені ректорату нашого університету та керівництва факультету, і від себе особисто зазначила: «Позитивна динаміка зростання показників нашого факультету свідчить про те, що наші студенти та викладачі – справді єдина родина економічного факультету. Бажаю вам усім у Новому, 2015, році оптимізму, успіху, злагоди у сім’ях та миру в Україні!»
Яскравим свідченнями справжньої дружби і співпраці студентів і викладачів економічного факультету стали виступи співочих дуетів – професора кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Володимира Вишнякова і студентки Аліни Сур із піснею «Старый клен» з відомої кінострічки «Девчата», а також пісенне попурі завідувача кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами, доцента Олександра Лепьохіна та студентки Інни Коваленко, які вразили слухачів не тільки талановитим виконанням, а й вдалим поєднанням відомих пісень радянської епохи та сучасного репу. Новорічними піснями та піснями про Україну привітали присутніх і співаки Маргарита Піун, Єлизавета Сатаєва й Вікторія Лук’янова. А почесний гість заходу з філологічного факультету – болгарський професор Іван Сімеонов – виконав музичну композицію на електрогітарі, за що був нагороджений гучними аплодисментами глядачів. Також учасники шоу провели конкурси серед студентів: «Прикрась ялинку» та «Найрозумніша студентка економічного факультету».
Конкурсанти та учасники шоу талантів отримали солодкі призи і глядацькі симпатії, а переможцям конкурсу «Прикрась ялинку» ще вручили білети у кінотеатр. Усі присутні на вечорі отримали гарний настрій та заряд бадьорості на наступний рік.

Олена Хлистун

Схожі новини