Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економісти ЗНУ взяли участь у публічному обговоренні проблеми детінізації економічної галузі

Економісти ЗНУ взяли участь у публічному обговоренні проблеми детінізації економічної галузі

29.12.2014 13:53 Все Факультети Економічний Економічний факультет передача детінізація економіки

25 грудня під час ефіру передачі «Знак запитання» на телеканалі ЗОДТРК «Запоріжжя» відбулося публічне обговорення питань детінізації економіки. У розмові взяли участь експерти з різних галузей науки, у тому числі представники економічного факультету ЗНУ, а також громадські та церковні діячі.

Економічний факультет ЗНУ представляли: декан, професор Алла Череп, старший викладач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Костянтин Денисов та студенти магістратури Олександр Коробов, Сергій Медвідь, Олександра Сінєкаєва, Юлія Редька, Анастасія Нестеренко, Євген Піцик, Анастасія Морозова та Ольга Коротаєва.
Під час обговорення запропонованої теми Алла Череп зазначила: «Детінізація економіки – одна з найважливіших умов економічної безпеки держави. Її реалізація повинна стати першочерговим та принципово важливим напрямом сучасної економічної політики України. Комплексні реформи та структурні зміни, які забезпечать детінізацію економіки, сприятимуть не лише формуванню повноцінного ринкового середовища, легалізації капіталу, процесу демократизації та розвитку економічної галузі, а також суспільства в цілому, що значно підвищить конкурентоспроможність нашої економіки й сприятимє усуненню реальних загроз для національної безпеки держави».
Актуальні питання соціального мислення та вмотивованості в суспільстві розглянув Костянтин Денисов. Питання трансфертного ціноутворення в офшорних зонах та аналітичної юриспруденції обговорили Коробов Олександр та Сергій Медвідь.

Схожі новини