Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доброчинність - спільна справа колективу філологічного факультету

Доброчинність - спільна справа колективу філологічного факультету

30.12.2014 10:36 Філологічний факультет благодійність

Активна громадська позиція й дієвий відгук на важливі суспільно-історичні події в нашій державі завжди були візитівкою викладачів і студентів філологічного факультету. Протягом усіх років існування одного з найстарших факультетів нашого вишу спільнота філологів намагалася не залишатися осторонь від тих, хто потребує їхньої допомоги. І цього року, коли нашій країні у нелегкі для неї часи знадобилася допомога, викладачі та студенти факультету провели низку заходів, спрямованих на підтримку військовослужбовців, які зараз перебувають на території проведення антитерористичної операції. Водночас не забували й про молодь та співробітників свого факультету.

За словами декана Тамари Хом’як, студенти факультету виявили себе свідомими громадянами, які систематично займаються волонтерською діяльністю: на допомогу українським військовослужбовцям і вимушеним переселенцям із зони АТО перераховують гроші, збирають теплі речі та купують продукти харчування. Також під керівництвом Тамари Хом’як, Валентини Ніколаєнко, Лариси Денисенко, Наталії Горбач, Юлії Кушнерюк та інших викладачів майбутні філологи періодично відвідують нещодавно відкритий у нашому місті госпіталь, де перебувають поранені під час воєнних дій українські воїни.
Так, нещодавно на факультеті провели черговий збір теплих речей для військовослубовців та купили термошкарпетки, які передали до волонтерської організації. Представники факультету організували й адресну допомогу учасникам АТО – кошти та продовольчі пакети – для студента 4 курсу заочного відділення Олексія Фролова, а також батька студентки 3 курсу Вероніки Кулакової Олега Кулакова й для родича третьокурсниці Наталі Смьордіної Максима Зубця.
26 грудня відбулася зустріч четвертокурсників факультету під керівництвом доцента Лариси Денисенко із військовослужбовцем, який після лікування у запорізькому госпіталі, мав повернутися до розташування своєї частини. Він подякував студентам за небайдужість і зазначив, що їхня підтримка дуже потрібна військовим. На завершення зустрічі її учасники вручили почесному гостю факультету подарунок – набір продуктів і речей першої необхідності.
Ще однією формою доброчинності, яка користується популярністю серед представників філологічного факультету, є активна участь у благодійних акціях, спрямованих на збирання коштів для потреб воїнів-учасників антитерористичної операції. Так, небайдужі глядачі під час проведення численних культурно-масових заходів, які проходять у нашому виші, традиційно збирають гроші на підтримку вітчизняної армії. Нещодавно першокурсники відвідали благодійну виставу «С.Есенин… Ночь… Миг… Англетер» Запорізького академічного театру молоді. За задумом її організаторів, кошти від продажу квитків будуть використані на закупівлю речей, у яких відчувають гостру потребу учасники АТО.
Колектив філологічного факультету не забуває і про тих, хто поруч і також потребує їхньої постійної підтримки. Організована допомога для студентки 2 курсу Мар’яни Уланової, яка минулого року потрапила у ДТП і до цього часу потребує лікування й реабілітаційних медичних заходів. Намагалися представники цього факультету всіляко допомогти і підтримати, на жаль, нині покійного професора Юрія Сапліна під час перебування його у лікарні. Він багато років пропрацював у педагогічному колективі цього факультету.
А нещодавно на факультеті привітали 14 студентів-сиріт із Днем святого Миколая. За традицією, ця категорія студентства напередодні зимових свят отримує подарунки. Декан Тамара Хом’як побажала студентам всього найкращого й подарувала книги сучасних українських авторів: «Зозулята зими» Дари Корній і Тали Владмирової і «Гастарбайтерки» Наталки Доляк.
У планах представників факультету на наступний рік – продовжувати активно підтримувати всіх, хто цього потребує, особливу увагу приділятимуть захисникам рідної землі.

Філологічний факультет

Схожі новини