Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі економічного факультету оцінювали знання юних ІТ-фахівців

Викладачі економічного факультету оцінювали знання юних ІТ-фахівців

30.12.2014 10:38 Все Факультети Економічний Економічний факультет профорієнтаційна робота конкурс

24 грудня на базі Комунарського районного центру молоді та школярів відбувся IV міський конкурс інформаційних технологій, організаторами якого в цьому році виступили Мала академія управління бізнесом Комунарського районного центру молоді та школярів і відділ по роботі з молоддю та сім’єю та позашкільної виховної роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради. Серед членів його журі, які оцінювали рівень знань юних знавців ІТ-технологій, традиційно були й представники економічного факультету Запорізького національного університету.

У заході взяли участь команди позашкільних закладів м. Запоріжжя – Клубу науково-технічної творчості учнівської молоді «Політ», Запорізької міської Станції юних техніків (СЮТ) та Малої академії управління бізнесом КРЦМтаШ. Конкурс проводився у номінаціях «Офіс» та «Web-дизайн». У кожній номінації були визначені переможці за показниками отриманих балів та за результатами захисту власних робіт. Так, у номінації «Офіс» місця розподілилися наступним чином:
1 місце – Анастасія Дюженко (ЗМБС);
2 місце – Аліна Камоза (МАУБ КРЦМтаШ);
3 місце – Єгор Тафтай та Олег Наконечний (МАУБ КРЦМтаШ).

Номінація «Web-дизайн»:
2 місце – Євген Яремченко (МАУБ КРЦМтаШ);
2 місце – Тетяна Носаненко (МАУБ КРЦМтаШ);
2 місце – Альона Захарова (СЮТ).

Номінація «Юніор»:
1 місце – Сергій Денісов (ЗМБС);
2 місце – Мирослава Косякова (ЗМБС);
2 місце – Маргарита Гузенко (ЗМБС);
3 місце – Данило Осташко (МАУБ КРЦМтаШ);
3 місце – Владислав Дмитренко (МАУБ КРЦМтаШ).
У командній першості місця розподілилися наступним чином: 1 місце – МАУБ КРЦМтаШ, 2 місце – СЮТ.
Учасники, які посіли призові місця, та команди-переможці були нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками. Окрім того, дипломами були відзначені всі учасники конкурсу.
Теплі слова на адресу конкурсантів висловили голова журі – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри економічної кібернетики ЗНУ Тетяна Заховалко, члени комісії – методист Центру позашкільної освіти Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Клара Голдобіна та кандидат економічних наук, асистент кафедри економічної кібернетики ЗНУ Вікторія Шаповалова, а також інших педагоги.
Відеосюжет, який розповідає про конкурс та про створення сайтів школярами був показаний на телеканалі МТМ. Його можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=OlBweE-ciqs

Схожі новини