Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юристи ЗНУ обговорили актуальні проблеми адміністративного процесу в Україні та ФРН

Юристи ЗНУ обговорили актуальні проблеми адміністративного процесу в Україні та ФРН

29.12.2014 17:33 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Запорізьке відділення Центру німецького права Київського національного університету імені Тараса Шевченка

27 грудня у рамках діяльності Запорізького відділення Центру німецького права Київського національного університету імені Тараса Шевченка на базі юридичного факультету ЗНУ відбулося обговорення актуальних проблем адміністративного процесу в Україні та ФРН.

У поле зору учасників заходу потрапили базові положення щодо визначення адміністративного процесу, його ознак, змісту, специфіки законодавчого визначення та регламентації його засад, а також основні його інститути. Слухачі магістратури, студенти, науковці, співробітники Запорізького окружного адміністративного суду на підставі порівняльно-правового аналізу доктринальних, нормативних положень, судової практики в адміністративних справах виділили відмінності у законодавчому врегулюванні відповідних відносин, звернули увагу на переваги та недоліки українського і німецького нормотворення та правозастосування, а також сформулювали конкретні пропозиції щодо можливого запозичення для України на етапі сучасних реформаційних правотворчих процесів позитивного, апробованого часом і практикою досвіду ФРН.
Учасники заходу детально ознайомилися із роботами В.Клювера, Т.Манна, Р. Мельника, В. Бевзенка, Б. Шлоера, присвяченими проблемам адміністративного процесу у ФРН, та результатами їх порівняльно-правових досліджень з відповідних питань.

Схожі новини