Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Торгового коледжу взяли участь у зборі коштів для української армії

Студенти Торгового коледжу взяли участь у зборі коштів для української армії

11.12.2014 14:03 Торговий коледж АТО

Протягом листопада, за ініціативи студентської ради, в Торговому коледжі Запорізького національного університету була проведена акція «Ми допомагаємо армії». Студенти коледжу активно залучились до збору коштів для наших воїнів, жодна група не залишилась осторонь цієї проблеми.

Для солдат зібрали грошову допомогу, а також теплі речі, шкарпетки, рукавички, мило, пральний порошок, устілки для взуття та багато іншого. Також, наші студенти підготували для українських армійців листівки з поздоровленнями, фотокартки та зроблені власноруч малюнки.
За ініціативи викладача коледжу Тетяни Єфіменко в навчальному закладі відбулася благодійна акція «Яблучна презентація», а всі зібрані під час акції кошти надійшли до фонду підтримки армії. На них були куплені солодощі, чай, кава, рибні консерви, крупи тощо. Все це було передано бійцям підрозділу «Гепард» - 9 полку, військової частини №-3029, що дислокується в місті Мелітополь Запорізької області.
Матеріальну допомогу студенти передали Запорізькій волонтерській організації «Хто, якщо не ми?» і її координатору Ірині Мелентьєвій. Ці кошти були направлені на покупку розгрузки для кулеметника та грілок для солдат 92 механізованої бригада, що дислокується під Новойдаром.
Ми пишаємось тим, що наші студенти є дійсними патріотами своєї країни і впевнені, що це – не остання подібна акція.

Торговий коледж

Схожі новини