Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ відвідав український журналіст та медіа-експерт Андрій Куликов

ЗНУ відвідав український журналіст та медіа-експерт Андрій Куликов

06.02.2015 11:24 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики філологічний факультет зустріч

5 лютого у Запорізькому національному університеті відбулася зустріч студентів факультету журналістики із медіа-експертом, радіожурналістом «Громадського радіо», ведучим програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV Андрієм Куликовим. Поспілкуватися із провідним українським журналістом прийшли не тільки студенти, а й представники професорсько-викладацького складу факультетів журналістики та філологічного. На заході була присутня також ведуча телеканалу «Запоріжжя» Ольга Вакало.

Зустріч відкрив декан факультету журналістики ЗНУ Володимир Манакін, який подякував почесному гостю за черговий (вже четвертий) візит до нашого університету. Він зазначив, що завдяки спілкуванню із відомими фахівцями з журналістики молодь має можливість дізнатись про специфіку майбутньої професії та опановувати досвід своїх старших колег.
Медіа-експерт, професійний радіо- і телеведучий Андрій Куликов поділився своїми думками із учасниками заходу щодо політичної ситуації в Україні, а також розповів про специфіку роботи представників мас-медіа в умовах інформаційної війни. На його думку, сьогодні кожен журналіст повинен старанно перевіряти достовірність інформації, яку повідомляє суспільству. Окрім того, необхідно дотримуватися професійних стандартів журналістики, адже їх порушення викликає недовіру людей до засобів масової інформації.
Також Андрій Куликов у розмові зі студентами факультету журналістики підкреслив, що молоді фахівці, аналізуючи будь-яку інформацію щодо суспільно-політичних процесів в країні, мають залишати простір для сумніву. Треба пам’ятати, що в умовах інформаційної війни завжди широко застосовуються маніпулятивні методи управління громадською думкою. При цьому справжній журналіст має бути принципово чесним і відповідальним перед суспільством.
Наприкінці заходу студенти отримали можливість поставити почесному гостю усі питання, які їх хвилювали.

Олена Ярошенко

Схожі новини